Siemens, Pfizer İle İşbirliği Yaptı

Siemens, Pfizer İle İşbirliği Yaptı

Siemens, Pfizer İle İşbirliği Yaptı

Bizi Takip Et


Siemens Sağlık Sektörü, Pfizer tedavi ürünlerinin tamamı için tanı testlerini tasarlamak, geliştirmek ve satışa sunmak üzere Pfizer ile bir işbirliği anlaşması yaptığını açıkladı. Anlaşmaya göre Siemens, klinik çalışmalarda kullanılmak üzere in vitro tanı testlerini geliştirmek ve temin etmek, ayrıca bu testleri Pfizer ürünleriyle küresel anlamda satışa sunmak konularında Pfizer’ın iş ortaklarından biri olacak.

Pfizer Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Gelişim Operasyonları Global Yöneticisi John Hubbard bu işbirliği konusunda şöyle konuştu:

“Yardımcı tanı testleri, hastalara özel tedavilerin sağlanması açısından çok önemli. Siemens Sağlık Sektörü ile yaptığımız bu işbirliği, Pfizer’in karşılanmamış klinik ihtiyaçlara yönelik yeni ve kesin sonuç veren ilaçlar geliştirme kararlılığının en son örneklerinden biridir.”

“KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İLAÇ STRATEJİSİ”

Siemens Sağlık Sektörü Diagnostik Bölümü Strateji & İnovasyon Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Trevor Hawkins, “Pfizer ile işbirliğimiz, Siemens’in kişiselleştirilmiş ilaç stratejisinde kilometre taşlarından biridir. Hasta bakımını değiştiren yenilikçi çözümler geliştirmek ve diagnostik tıbbın geleceğini birlikte şekillendirmek için Pfizer ile işbirliği yapmak konusunda sabırsızlanıyoruz” diyor.


İçeriği Paylaşın