Somon Balığından Gençlik Aşısı

Somon Balığından Gençlik Aşısı

Somon Balığından Gençlik Aşısı

Bizi Takip Et


Yapılan bilimsel araştırmalara göre ciltte eksilen proteinleri tamamlayabilen en iyi kaynağın somon balığının sütünden elde edilen somon balığı DNA’sı olduğu belirtiliyor. Hem insan DNA’sına benzerliği açısından hem de cilt üzerinde tazelenme, yenilenme ve anti-aging etkisinden dolayı somon balıklarından yararlanılıyor.

Anestezi ve Medikal Estetik Uzmanı Dr. Yasemin Hizarcı; “Göz çevresi, yüz, boyun – dekolte, el, dudak bölgelerinin yenilenmesi ve onarılmasını sağlayan Somon DNA’sına özellikle bayanların günden ilgisi güne artıyor” dedi.

İlerleyen yaşla birlikte cilt yapısındaki bozulmaların fark edilir derecede artıyor. Somon DNA’sı, cildi tekrar pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşturuyor ve aynı zamanda daha genç kalınmasını sağlıyor. Somon DNA’sının içerdiği Omega 3 yağ asitleri ile her zaman genç ve kaliteli bir cilde sahip olabileceğimizi dile getiren Anestezi ve Medikal Estetik Uzmanı Dr. Yasemin Hizarcı; “Bu yöntemi kırışıp buluşmadan önce yaptırmak gerekiyor. Çünkü bu uygulama ayrıca yaşlanmaya karşı yaptırılan koruyucu bir yöntem olarak sizi her zaman genç bir görünüme kavuşturur” dedi. Somon DNA sistemi cildinizi yaşlanmaya karşı güçlendiriyor. Yani ilerleyen yaşlarda meydana gelecek kırışıklık ya da sarkmaları önlemiş oluyor. Somon balığına alerjisi olanlar bile rahatlıklar bu uygulamadan faydalanabiliyor.

CİLT SIKILAŞIYOR, SARKMALAR TOPARLANIYOR, KIRIŞIKLIKLAR AZALIYOR

Somon DNA’sı ile uygulanan her seansta cilt yapısı güçleniyor ve cildin esneklik ve sıkılığını oranlayarak artırıyor. UVB’ye bağlı olarak gelişen radyasyon hasarını engelliyor ve cildin azalan nem dengesini düzenliyor.

Somon DNA’sının kullanıldığı bölgeler; yüz, boyun – dekolte, el, dudak bölgeleri, göz çevresi, hamilelik sonrası oluşan çatlaklar, akne skarları, iç kol ve dizde görülen sarkma tedavileri olarak sıralanıyor. Cilt yenilemede klinik olarak kanıtlanmış, yepyeni ve üstün bir yaklaşım sunan Somon DNA’sı ile ciltteki kırışıklıkların derinleşmesinin, gözaltı torbalarının belirginleşmesinin zamanla azaldığını belirten Dr. Hizarcı; “İlk seanstan itibaren ciltteki etki anında görülüyor. Kademeli olarak her seanstan sonra artan belirgin iyileşme 12 ay boyunca etkinliğini koruyor. Uygulama seans aralıkları ve sayısı cildin ihtiyacına göre belirleniyor. Pi sistem olarak da geçen Somon DNA’sı kadın, erkek, genç, olgun tüm cilt tiplerine uygulanıyor” dedi. Yapılan klinik araştırmalarına göre bu uygulama cildi derinden nemlendirerek elastikiyet ve sıkılaşma sağlıyor. Cildi güçlendiriyor ve UVB radyasyon kasarına karşı koruyor.


İçeriği Paylaşın