Spirütel Tatil

Spirütel Tatil

Spirütel Tatil

Bizi Takip Et


Kış tatiline alternatif yeni bir akım başladı: Spritüel tatil. Bu tarz bir tatilde, bildiğimiz tatil anlayışından farklı, sadece bedenin değil, aklın ve ruhun da dinlenmesine olanak sağlayan, sağlıklı, sakin ve huzurlu bir yaşamın kısa süreli de olsa kapılarını açmanız mümkün olacak.

Fethiye’deki Nautical Revive Hotel’in sunduğu spirütüel ve sağlıklı tatil imkanında,  birer haftalık 7 farklı workshop yapılacak. Şubat ayında sona erecek programlar arasında tasavvuftan şamanizme, meditasyondan nefes egzersizlerine, sağlıklı beslenmeden detoks reçetelerine, enerji çalışmalarından yogaya ve doğa yürüyüşlerine varıncaya kadar birçok arınma ve yenilenme seçeneği yer alıyor

 “Açlığınızı bastırmak için değil, beslenmek için yemek, ruhsal ve bedensel değişimin en hızlı ve basit başlangıcı” diyen Beslenme uzmanı Gül Kaynak, misafirler ile tek tek görüşerek ihtiyaçları doğrultusunda programlar hazırlıyacak, ekibiyle birlikte takiplerini yaparak sağlıklı kilo kaybında bulunmalarına katkıda bulunacak. İşte, sağlıklı tatil paketlerine ait bazı programlar:

Şamanizm – Door to Your Inner Self

Shaman Durek

07 – 12 Aralık 2015

04 – 09 Ocak 2016

 

. Ayurveda –  Sağlığın, mutluluğun ve uzun ömürlülüğün tarihi sırları

Ulli Allmendinger

30 Kasım – 6 Aralık 2015

18-25 Ocak 2016

 

Transformal Nefes – İlk ve son nefesimiz arası

Semra Bakioğlu & Umay Karacebe

21 – 26 Aralık 2015

 

Tantra – Aşk & Kalbe yolculuk

Arham Mincizoğlu

14 – 19 Aralık 2015

 

Çakra Terapi – Enerji bedeni aracılığı ile içsel tapınağınıza gizemli bir yolculuk

Devrim Akkaya

11 – 18 Ocak 2016


İçeriği Paylaşın