Sağlıklı Bir Cİlt İçin Vichy Capital Soleil Ailesini Keşfedin

Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş koruyucu ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Vichy Capital Soleil Ailesi cildinizi bu zararlı etkilerden korumayı vatediyor.

Sağlıklı Bir Cİlt İçin Vichy Capital Soleil Ailesini Keşfedin

Bizi Takip Et


Sıcaklar, cilde olumsuz etki edebiliyor ve güneş kaynaklı sorunlar, en sık karşılaşılan cilt problemleri arasında başı çekiyor. Diğer yandan güneş ışınlarının ciltte oluşturacağı zararlı etkilerden korunmak, genç ve sağlıklı bir görünüm için son derece önem taşıyor.

Vichy’nin uzun vadeli sağlıklı cilt için dermatologlar ile geliştirdiği güneş bakım serisi Capital Soleil, cilde yüksek güneş koruması sağlıyor. Capital Soleil ailesinin üyeleri UV-AGE DAILY, UV-CLEAR ve Bronzlaştırıcı Solar Water SPF50, yaz boyunca güneş korumasını bir adım ileriye taşıyor.

GELİŞMİŞ UVA VE UVB KORUMASI İÇİN CAPİTAL SOLEİL UV-AGE DAILY

Capital Soleil ailesinin üyelerinden UV-AGE DAILY, gelişmiş bir UVA ve UVB SPF50+ koruması sağlarken aynı zamanda UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine etki eden, çok hafif dokulu foto yaşlanma karşıtı güneş koruması sunuyor. Niasinamid, peptit ve probiyotik türevleri içeren formülüyle koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Yağlı his ve beyaz iz bırakmayan dokuya sahip UV-AGE DAILY, hassas ciltler üzerinde, dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edildi.  

YAĞLI CİLTLER İÇİN GÖZENEK VE CİLT KUSURU KARŞITI GÜNEŞ KORUMASI CAPİTAL SOLEİL UV-CLEAR 

Günlük maruz kalınan UV ışınları, ciltteki yağlılığı ve cilt kusurlarını şiddetlendirebiliyor. Capital Soleil serisinin en yeni üyesi UV-CLEAR, karma ve yağlı ciltler için gelişmiş UVA, UVB SPF 50+ koruması sunarken, ciltte 12 saat yağlanma kontrolü sağlıyor. Hafif formülü, cilt kusurlarının görünümünü azaltmak için salisilik asit ve niasinamid ile zenginleştirilen UV-CLEAR, cilt kusurlarının görünümünü %66 azaltıyor. UV-CLEAR’ı deneyenlerin %97'sinde gözenek görünümü azalmıştır.

BRONZLUĞUN SÜRESİNİ 1 AY UZATMAK İÇİN CAPİTAL SOLEİL BRONZLAŞTIRICI SOLAR WATER SPF50

Formülü yenilenen Capital Soleil Bronzlaştırıcı Solar Water SPF50, içerdiği beta carotene ve E vitamini ile bronzluğun süresini 1 ay uzatıyor. Ciltteki aydınlık bronzluğu korurken, cilt tonunu da eşitliyor. Yüksek UVA ve UVB koruması, uzun UVA ve antioksidan koruma sağlayan spreyin görünmez, yağlı his bırakmayan, tere ve kuma dayanıklı, su gibi hafif hipoalerjenik formülü dermatolojik olarak test edildi. 

Capital Soleil ailesinin üyeleri UV-AGE DAILY, UV-CLEAR ve Bronzlaştırıcı Solar Water SPF50’yi güneşe çıkmadan hemen önce uygulayabilir, her iki saatte bir veya yüzdükten sonra yenileyebilirsiniz.


İçeriği Paylaşın