Yılmaz Erdoğan’a Sağlık Kontrolü

Yılmaz Erdoğan’a Sağlık Kontrolü

Yılmaz Erdoğan’a Sağlık Kontrolü

Bizi Takip Et


Yoğun çalışma temposu içinde sağlığını ihmal etmeyen ünlü tiyatro sanatçısı Yılmaz Erdoğan, geçtiğimiz günlerde (10.08.2009) Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde geniş kapsamlı bir check-up yaptırdı. Yapılan tetkikler sonucunda Erdoğan’ın herhangi bir sağlık problemi olmadığı belirlendi.
Kan tahlilleri, eforlu EKG ve ekokardiyografi yapılan, akciğer filmi çekilen, dahiliye, kulak burun boğaz, ortopedi, göz ve genel cerrahi muayeneleri yapılan ünlü sanatçı, sağlık kontrolü sırasında hayli neşeliydi. İkinci kez baba olmaya hazırlanan ve tatlı bir heyecan yaşayan sanatçı Yılmaz Erdoğan, herkese ama özellikle de sanatçı arkadaşlarına çağrıda bulunarak, düzenli aralıklarla sağlık kontrolünden geçmelerini istedi.

SAĞLIĞIMIZI KAYBETMEDEN KIYMETİNİ BİLELİM

Yılmaz Erdoğan şöyle konuştu: “Aslında yılda iki kez sağlık kontrolünden geçmemiz gerekiyor. Özellikle de biz sanatçılar yoğun iş temposu içinde bunları atlıyoruz. Oysa ki sağlımız en değerli hazinemiz. Kıymetini anlamak için kaybetmeyi beklememeliyiz.”

SAĞLIK DURUMU İYİ

Yılmaz Erdoğan’ın sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Medical Park Bahçelievler Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Barbaros Kınoğlu ise şunları söyledi. “Yılmaz Erdoğan’a geniş kapsamlı check-up yaptık. Kalp -damar sistemine ilişkin herhangi bir sorun tespit etmedik, diğer sistemlere yönelik yapılan tetkikleri de ilgili uzman hekimlerle değerlendirdik. Bugünkü tablosuyla Yılmaz Erdoğan’ın sağlık durumu gayet iyi. Herhangi bir tedavi gerektirecek ve kaygı uyandıracak durum söz konusu değil. Ancak bu taramaların her yıl yinelenmesi gerekmektedir.“


İçeriği Paylaşın