Zade Vital’den Seyahat İçin Sağlıklı Yol Arkadaşları

Tatil mevsimi yaklaşırken yolculukta ve seyahatte sağlık problemi yaşamamak için çörek otu yağından faydalanabilirsiniz.

Zade Vital’den Seyahat İçin Sağlıklı Yol Arkadaşları

Bizi Takip Et


Mevsim farklılıkları ve seyahat sırasında değişen yeme düzeni ve denenen yeni tatlar sindirim sistemine olumsuz etkileyebiliyor. Hava değişimi ve alerjen farklı bitki örtüleri de dengeli bağışıklığın önemini artırıyor. Tatilde sağlık problemi yaşamak istemeyenler çörek otu yağından faydalanabilir.

zade_vital

SEYAHAT BOYUNCA, BAĞIRSAK FLORASINA DOST BAKTERİLERDEN YARARLANIN

Seyahatte yaşanabilecek problemlerden yola çıkan Zade Vital, Probiyotik Reforma'yı geliştirdi. Formülünde bulunan probiyotik mikroorganizmalar sayesinde bağırsak florasını düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor. Ayrıca içerdiği prebiyotik bileşenler, probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekliyor.  Zade Vital Probiyotik Reforma, gecikmiş salınım sağlayan özel kapsülü ile dost bakterileri bağırsağa ulaşıncaya kadar koruma altına alıyor. Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik ve güvenliliğe sahip olan ürün, seyahatlerinizde değişen beslenme alışkanlıklarınızın, bağırsak florasına olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı oluyor. 

zade_vital

ÇÖREK OTU YAĞI İLE SEYAHATLERİNİZDE BAĞIŞIKLIĞINIZI DENGELEYİN

Sağlıklı yaşam dostu Zade Vital’in Soğuk Sıkım yöntemiyle doğal olarak geliştirdiği Çörek Otu Yağı, içeriğindeki yağ asitleri ve timokinon içeriği ile bağışıklık sisteminin dengelenmesine yardımcı oluyor. Zade Vital Çörek Otu Yağı, sağlığa faydalı bileşenleri korunarak, ısı ve kimyasal işlem uygulanmadan geleneksel soğuk sıkım yöntemiyle, uluslararası GMP standartlarında üretiliyor. Hem kapsül hem sıvı formda tüketiciyle buluşan Zade Vital çörek otu yağı, farklı tercihlere hitap ederek kullanım kolaylığı sağlıyor.


İçeriği Paylaşın