4 Yıllık Çileden Ozon’la Kurtuldu!

4 Yıllık Çileden Ozon’la Kurtuldu!

4 Yıllık Çileden Ozon’la Kurtuldu!

Bizi Takip Et


Zeynep Yıldırım bir gün yataktan ağrıyla uyandı, o günden sonra hayatı tek kelimeyle kâbusa döndü. Günde 30 kez tuvalete gitmesine sebep olan hastalığı yüzünden evden çıkamaz oldu. Tıpkı bir kanser hastası kadar acı duymaya başladı. Mesane iltihabı teşhisi konulan Yıldırım, doktor doktor gezdi. İlaçlara rağmen 4 yıl boyunca hapis hayatı yaşadı. Sonunda ozon tedavisi ile yıllardır çektiği acı, 15 dakikada son buldu.

İstanbul’da yaşayan 47 yaşındaki Zeynep Yıldırım’ın hayatı yakalandığı hastalık yüzünden kâbusa döndü. Günde 30 kez tuvalete gitmesine neden olan karın ağrısı ve halsizlik şikayeti yüzünden evine kapandı, dışarı çıkamaz oldu. Sık idrara çıktığı için uykusuzluk sorunu başladı. Ağrıları yüzünden cinsel hayatı bitti, kocasıyla ayrılığın eşiğine geldi. Şikayetlerinin sebebi uzun süre anlaşılamayan Zeynep Yıldırım’a sonunda doktorlar ‘mesane iltihabı’ teşhisi konuldu, ilaç tedavisine başlandı. Ancak Yıldırım’ın dayanılmaz ağrıları 4 yıl boyunca dinmedi. Doktorlar mesanesinin alınmasına karar verdi. Ancak Zeynep Yıldırım son çare olarak Medical Park Gaziosmanpaşa Ağrı (Algoloji) Merkezi’ne başvurdu. Genç kadın, Algoloji Uzmanı Doç. Dr. Nebahat Bulut’un uyguladığı ozon terapisi sayesinde korkunç ağrılarından kurtuldu.

‘KANSER HASTASI GİBİYDİM’

Yıldırım’a 3 seans 4 gün ara ile ozon tedavisi uygulandı. Ağrı ilk uygulamadan sonraki gün yüzde 90 azaldı. Tuvalete sık gitme çilesi bitti. Yani 4 yıllık ağrı 15 dakikalık ozon tedavisi sayesinde 4 günde iyileşti. Kendisini yeniden doğmuş gibi hissettiğini söyleyen Zeynep Yıldırım “Önceleri hafif olan ağrıların zaman geçtikçe dayanılmaz oldu. Kanser değildim ama kanser hastalarının çektiği ıstırabı yaşıyordum. Ozon tedavisinin ilk seansında ağrılarım azaldı. Psikolojim çok bozulmuştu, eve kapanmıştım. Benimle aynı sorunu yaşayanlara bu tedaviyi öneriyorum. Boş yere acı çekmesinler” dedi. Algoloji biriminde tanı konulamamış veya tanısı konulmuş dindirilememiş, 3 aydan uzun süredir mevcut, diş ağrısı ve doğum ağrısı dışındaki her türlü ağrı tedavi edilebiliyor. Kuvvetli iltihap kurutucu özelliği olan ozon, aktif bir oksijen çeşidi. Ozon tedavisi, hücre yenilenmesini hızlandırdığı için eklem ağrıları, kireçlenmeler, bel ve boyun fıtıkları, fibromiyalji gibi rahatsızlıkların tedavisinde genelde uygulanan, klasik fizik tedavi yöntemlerinden (sıcak, soğuk, elektrik akımları, ses dalgaları, vb) çok daha etkili bir yöntem olarak biliniyor.


İçeriği Paylaşın