Abdi İbrahim Pazarlama ve Satış Mükemmelliği Bölüm Direktörlüğüne Atama

Abdi İbrahim Pazarlama ve Satış Mükemmelliği Bölüm Direktörlüğüne Atama

Abdi İbrahim Pazarlama ve Satış Mükemmelliği Bölüm Direktörlüğüne Atama

Bizi Takip Et


Uluslararası bir marka olma yolunda, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle dokunduğu hayatları iyileştirmek için çalışmalarını tutkuyla sürdüren Abdi İbrahim, kadrolarını zenginleştirmeye devam ediyor. Her geçen gün büyüyen pazarlama ve satış bölümlerinde yeniden yapılanmaya giden Abdi İbrahim’de Pazarlama ve Satış Mükemmelliği Bölüm Direktörlüğü görevine Ufuk Apaydın getirildi.

106 yıldır dokunduğu hayatları iyileştirme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, geniş pazarlama & satış kadrosuyla sektörün en büyük oyuncusu konumunda. 2020 vizyonu doğrultusunda belirlediği hedeflere ulaşma yolunda kadrolarını her geçen gün daha da güçlendiren Abdi İbrahim, pazarlama ve satış bölümlerinde yeni bir yapılanmaya gitti. Bu yapılanma çerçevesinde Abdi İbrahim Pazarlama ve Satış Mükemmelliği Bölüm Direktörlüğü görevine Ufuk Apaydın getirildi.

Ufuk Apaydın, Pfizer Türkiye’de Tıbbi Tanıtım Temsilcisi, Müşteri İlişkileri Koordinatörü, Ürün Müdürü, Ticari İlişkiler Müdürü, İş Birim Müdürü, Pazarlama Müdürü, Satış & Pazarlama Mükemmelliği Müdürü ve Pfizer HS Rusya Ülke Direktörü olarak görev almıştır. Ardından Roche’da Stratejik Planlama & İş Geliştirme Bölüm Direktörlüğü ve Makedonya Ülke Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Son olarak Roche’da Balkan Ülkeleri’nden sorumlu Bölge Başkanı olarak görev yapan Apaydın, 1 Şubat 2018 tarihi itibariyle Abdi İbrahim bünyesinde Pazarlama ve Satış Mükemmelliği Bölüm Direktörü olarak görev yapmaya başladı.


İçeriği Paylaşın