Novartis’ten Eczacilikta Yeni Ufuklar Semineri

Novartis’ten Eczacilikta Yeni Ufuklar Semineri

Novartis’ten Eczacilikta Yeni Ufuklar Semineri

Bizi Takip Et


Novartis, İstanbul Üniversitesi ile başlattığı “Eczacılıkta Yeni Ufuklar” isimli seminer dizisine Marmara Üniversitesi’yle devam ediyor. Eczacılık fakültesi öğrencilerine özel olarak düzenlenen seminerlerde ilaç ve eczacılık sektörüyle ilgili birçok önemli konuda eğitim veriliyor.

Her ay farklı bir konuda gerçekleştirilen ve Novartis yöneticileri tarafından verilen seminerler, “Sağlıkta Liderlik”, “İlaç sektöründe Satış ve Pazarlama”, “Hastayla İletişim” ve “İlaç Sektöründe Kariyer” konularından oluşuyor. Yöneticilerin kendi deneyimlerini de paylaştığı seminer dizisinde ilaç sektöründeki işleyiş, çalışma sistemleri ve sektördeki gelişmelerden de bahsediliyor.

Novartis Pazar Erişim Direktörü Doç. Dr. Uğur Özkutlu, Türkiye ilaç sektöründe Ar- Ge, ilaç geliştirmenin önemi ve liderlik gibi konuların aktarıldığı “Sağlıkta Liderlik” seminerinde öğrencilerle Ekim ayında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde biraraya geldi.

“Eczacılıkta Yeni Ufuklar” seminer dizisi kapsamında gerçekleştirilen tüm eğitimlere katılan öğrencilere sertifika da veriliyor.


İçeriği Paylaşın