Abdi İbrahim’den Metaverse Dünyasına Adım

Abdi İbrahim, bir ilke daha imza atarak Metaverse dünyasına adım atıyor. Abdi İbrahim, Decentraland meta evreninde bulunan ve ilk etapta şirketin NFT koleksiyonlarının sergileneceği ve kurum içi etkinliklere ev sahipliği yapacak bölümlerden oluşan yapısını, gelecek ay kullanmaya hazırlanıyor.

Abdi İbrahim’den Metaverse Dünyasına Adım

Bizi Takip Et


Türk ilaç firması Abdi İbrahim, “The Journey of Healing” isimli NFT koleksiyonunun ardından ilaç sektöründe bir başka ilke daha imza atarak Metaverse dünyasında yer alma kararı aldı.

20 yıldır Türk ilaç sektörünün kesintisiz lideri olan Abdi İbrahim önümüzdeki ay, Decentraland meta evreninde bulunan ve ilk etapta şirketin NFT koleksiyonlarının sergileneceği ve bunun dışında kurum içi etkinliklere ev sahipliği yapacak bölümlerden oluşan yapısını kullanmaya hazırlanıyor. 

“HEAL2030” sürdürülebilirlik stratejisinin dijitalleşme başlığı altındaki ilk önemli projesini ‘The Journey of Healing’ NFT koleksiyonuyla gerçekleştiren Abdi İbrahim, Web 3.0 ve blok zincir üzerine inşa edilen merkeziyetsiz meta evrenlerin şekillendireceği gelecek için Türk ilaç sektörünün öncüsü olarak hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.


İçeriği Paylaşın