Abdi İbrahim’in Edirne Darüşşifası’nı İyileştirme Projesi’ne Uluslararası Ödül

Abdi İbrahim’in Edirne Darüşşifası’nı İyileştirme Projesi’ne Uluslararası Ödül

Abdi İbrahim’in Edirne Darüşşifası’nı İyileştirme Projesi’ne Uluslararası Ödül

Bizi Takip Et


Yenilikçi ürün ve hizmetleri, cesur ve öncü girişimleriyle dokunduğu hayatları iyileştirmek için tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, 500 yıllık geçmişiyle tıp tarihinde önemli bir yere sahip olan Edirne Darüşşifası’nı İyileştirme Projesi ile kurumsal sosyal sorumluluk alanında birbirinden önemli ödüller kazanmaya devam ediyor. Proje son olarak, International Corporate Social Responsibility Awards tarafından Sosyal Sorumluluk Ödülü’ne layık görüldü.

Abdi İbrahim tarafından 1,5 yıl süren çalışmalarla çağdaş müzecilik anlayışıyla yenilenen ve geçtiğimiz yıl törenle hizmete açılan Edirne Darüşşifası’nı İyileştirme Projesi, hayata geçirildiği ilk günden bu yana önemli ödüller kazandı. Abdi İbrahim’in sosyal sorumluluk projesi Edirne Darüşşifası’nı İyileştirme Projesi, son olarak International Corporate Social Responsibility Awards (ICSR) tarafından ödüle layık görüldü ve ödül, Abdi İbrahim Kurumsal İletişim Direktörü Elif Elkin’e takdim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Elif Elkin: “105 yıldır dokunduğumuz hayatları iyileştirmek için tutkuyla çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız ödüllerle taçlandırıldığında yeni toplumsal katkı projeleri için daha da heyecanlanıyoruz, cesaretleniyoruz. Hem tıp hem de ülkemiz tarihi açısından çok büyük değere sahip olan Edirne Darüşşifası İyileştirme Projesi’nin birbiri ardına böylesine önemli ödüller alması bizler için büyük bir gurur kaynağı. Bu ödülü, uluslararası alanda KSS uygulamaları ile ilgili referans ödül programlarında biri olan ICSR’den almamız ayrıca anlamlı… Yakın zamanda UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici Listesi’ne alınan Darüşşifa ile ilgili böylesine önemli geri dönüşler almaktan son derece gururluyuz” dedi.

Edirne Darüşşifası İyileştirme Projesi bugüne kadar Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde ‘Yılın Sosyal Sorumluluk Programı’ ve ‘Medya İlişkileri Yılın İletişim/Halkla İlişkiler Kampanyası’ kategorilerinde bronz ödüle, dünyada iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan Mercury Mükemmellik Ödülleri’nde medya ilişkileri alanında bronz ödüle, Türkiye’deki iletişim ve halkla ilişkiler

sektörünün tek ödül programı olan Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde Jüri Özel Ödülü’ne ve son olarak da Eczacı dergisi tarafından bu yıl 7.si düzenlenen Altın Havan Ödülleri’nde Sosyal Sorumluluk Ödülüne layık görüldü.


İçeriği Paylaşın