Alcon’dan Türkiye’ye 115 Milyon TL Yatırım

Alcon’dan Türkiye’ye 115 Milyon TL Yatırım

Alcon’dan Türkiye’ye 115 Milyon TL Yatırım

Bizi Takip Et


Göz sağlığında  firmalarından Alcon, Türkiye’deki yatırımlarına hız kazandırıyor.  Türkiye’deki yatırımlarında kullanmak üzere 115 Milyon TL sermaye artışı gerçekleştiren firma, göz sağlığında cerrahi ve kontak lens alanlarında faaliyet göstermekte.

Alcon, 2020 yılında yaptığı 115 milyon TL ilave yatırım ile Türkiye’ye duyduğu güveni bir kere daha gösterdi. Göz sağlığında cerrahi ve kontakt lens alanında faaliyet gösteren firma, 1997 yılından beri Türkiye’de faaliyetlerine devam etmekte.

Türkiye’nin global operasyonları içerisinde çok önemli bir yere sahip olduğunu belirten Alcon Ülke Müdürü ve Cerrahi İş Birimi Direktörü Dr. Ege Bay, “Alcon olarak, göz sağlığı alanında inovasyona yatırım yapmaya devam ediyoruz ve Türkiye’de faaliyetlerimizi büyütmeye odaklanmış durumdayız. Gerçekleştirdiğimiz 115 milyon TL yatırım, Türkiye’ye olan güven ve yatırım kararlılığımızın bir göstergesi. Ülkemizin göz sağlığı alanında en yeni teknolojilerle geliştirilmiş inovatif ürünlerle buluşması için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.


İçeriği Paylaşın