B-Good Care’den Vegan ve Doğal İçerikli Bakım Ürünleri

B-Good Care vegan ve doğal içerikli bakım ürünleriyle anne ve bebeklerin gözdesi oluyor.

B-Good Care’den Vegan ve Doğal İçerikli Bakım Ürünleri

Bizi Takip Et


Anne, bebek ve tüm aile için doğal içerikli ve yüksek performanslı ürünleriyle b-good care, bebekler ve çocukların cilt, saç ve vücut bakım ihtiyaçlarına özel geliştirilen ürünleriyle her ihtiyaç için geniş bir ürün yelpazesi sağlamaya devam ediyor. En sevilen ve tercih edilen ürünleri arasında yer alan Yenidoğan köpük şampuanı, bebek & çocuk saç ve vücut şampuanı, pişik kremi ve bebek vücut sütü; paraben, parafin, parfüm, silikon, SLS & SLES, alkol, gluten ve renklendirici gibi maddeler içermeyen yapısıyla ön plana çıkıyor. Vegan, doğal ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen içerikleriyle fark yaratmayı sürdürüyor.

B-GOOD CARE YENİDOĞAN KÖPÜK ŞAMPUANI:

Yenidoğan Bebek Şampuanı, probiyotik bileşenler, elma suyu ve levulinik asit içermektedir. Köpük formülüyle yenidoğan bebeklerde konak oluşumunu engellemeye ve yeniden oluşumunu önlemeye yardımcı olur; rahatlatıcı ve nemlendirici bir bakım sunar.Doğal içerikli yapısıyla hassas saç derisini kurutmadan, saç ve saç derisini nazikçe temizlemeye yardımcı olur. 

B-GOOD CARE BEBEK & ÇOCUK ŞAMPUANI | SAÇ VE VÜCUT

Bebek & Çocuk Şampuanı; göz yakmayan yumuşak içeriğindeki elma suyu, fermente bambu suyu ve levulinik asit içeren yapısıyla bebek ve çocuklar için mükemmel bir bakım sunmaktadır. Saç, saç derisi ve vücudu nazikçe temizleyen ve aynı zamanda beslerken nemlendiren yapısıyla yenidoğandan itibaren günlük kullanıma uygundur.

B-GOOD CARE PİŞİK KREMİ

Cildi rahatlatmaya yardımcı Centella Asiatica ekstresi, çinko oksit ile besleyici ve nemlendirici özelliğe sahip kakao yağı, shea butter ve E vitamini içeren formülüyle, pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildi besler, korur ve yatıştırmaya yardımcı olur. Vegan formülü ve doğal bileşenli yapısıyla cildin hava almasını engellemeden cildi nemlendirir ve yumuşatır. Doğumdan itibaren ve her bez değişiminde kullanıma uygundur.

B-GOOD CARE BEBEK VÜCUT SÜTÜ

Havuç yağı, kakao yağı ve shea butter gibi dört doğal yağ içeriği ve zengin amino asit kombinasyonuna sahip vegan formül içerir. Cilt bariyerinin korunmasına ve sağlıklı gelişimine yardımcı formülüyle bebekler ve çocuklar için ideal bir bakım sağlar. Yağlı his bırakmayan yumuşak ve pürüzsüz dokusuyla hassas ve normal ciltlere sahip bebekler ve çocuklarda cilt yüz ve vücutta kullanıma uygundur.


İçeriği Paylaşın