Vichy'den Dercos Kepek Karşıtı Şampuan

50 yıldır güzel saçlara kavuşmanın öneminin sağlıklı saç derisinden geçtiğine inanan Vichy, Dercos serisinde yer alan Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile kepek sorununa son veriyor.

Vichy'den Dercos Kepek Karşıtı Şampuan

Bizi Takip Et


Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, ilk kullanımdan itibaren kepeği %100’e kadar gideriyor. 1 ayda gözle görünür etki sunan şampuan, kaşıntı hissini azaltmaya ve 6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.  

SELENYUM DS TEKNOLOJİSİ, MİKROBİYOM DENGESİNİ KORUYOR

Dermatolojik kontrol altında klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip olan kepek karşıtı ürün; normalden yağlıya dönük, kuru ve hassas saç derisi için uygun seçenekler sunuyor.

Selenyum DS teknolojisi ve salisilik asit ile mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı olarak saç derisini temizleyen ve arındıran Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ı, kepek ve hassas saç derisi semptomları için haftada birkaç kez kullanabilirsiniz.

DERCOS KEPEK KARŞITI ŞAMPUAN İLE KEPEĞE ELVEDA

En sık görülen saç bakım problemlerinden biri olan kepek sorununun çözümü, Vichy’nin uzman formüle sahip kepek karşıtı şampuanından geçiyor. Bakımlı ve güçlü saçların anahtarı Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile saçlarına özen gösterenler, kepeğe veda ediyor.

 


İçeriği Paylaşın