Celenes By Sweden’dan Onarıcı Bakım Serisi: Sea Buckthorn

İsveç’in endemik bitkilerini ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden’ın yüksek antioksidana ve C vitaminine sahip Sea Buckthorn serisi çıktı.

Celenes By Sweden’dan Onarıcı Bakım Serisi: Sea Buckthorn

Bizi Takip Et


Gün içerisinde şehrin temposuna ve strese bağlı olarak zarar görebilen cildinizin sağlığını korumak için günlük cilt bakımı rutini büyük önem taşıyor. Celenes by Sweden’ın cilt bakımı ürünleri cildinizi onararak taze bir görünümü vaat ediyor.

Sea Buckthorn serisi, içeriğindeki C vitamini ile cilt tonunu dengelemeye destek olurken cildi yumuşatıyor, ciltteki kırışıklık görünümünü azaltmaya ve gözeneklerin tıkanmasını engellemeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda cildin su tutma kapasitesini yükselterek cildinize parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

KARMA CİLTLER İÇİN YAĞ DENGESİNİ DÜZENLEYEN TEMİZLEYİCİ BAKIM

Yağlı ve karma ciltler için içeriği özel olarak geliştirilen Celenes Sea Buckthorn serisinin Misel Temizleme Suyu, içeriğindeki özel temizleyici moleküller sayesinde suya ihtiyaç duymadan cildi derinlemesine temizliyor. Günlük cilt bakımına tamamlayıcı dokunuşlar yapan Celenes Sea Buckthorn Yüz Yıkama Jeli ise ciltteki yağı ve kiri nazikçe temizlerken gözeneklerin sıkılaşmasını sağlıyor. İçeriğindeki C vitamini ile cilt tonunu dengelemeye destek olurken cildi yumuşatıyor.

CİLDİN ESNEKLİĞİNİ ARTIRAN TEMİZ İÇERİKLİ BAKIM RUTİNİ

Kişisel bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday Celenes Sea Buckthorn Dengeleyici Bakım Kremi, özel formülü ve içeriğindeki C ve B vitaminleriyle cildi besliyor. İçeriğinde yer alan Nordic Cotton Grass ile Sea Buckthorn Vücut Losyonu da cildinizi olumsuz dış faktörlere karşı koruyarak nemlendiriyor.

Yaşlanma etkilerini minimize etmek için özel olarak geliştirilen Celenes Sea Buckthorn Yaşlanma Karşıtı El Bakım Kremi ise doğal içerikleri sayesinde ciltte yumuşaklık ve kolay emilim sağlayarak ellerinizi nazikçe nemlendiriyor ve yıpranmalara karşı koruma sağlıyor. 


İçeriği Paylaşın