Arkopharma'dan Saç Dökülmesini Önleyen Şampuan

Dünyanın fitoterapi devlerinden Arkopharma laboratuvarlarının saç dökülmesini önlemek ve sağlığına kavuşturmak için geliştirdiği Forcapil Anti Hair Loss Şampuan Türkiye'de satışa sunuldu.

Arkopharma'dan Saç Dökülmesini Önleyen Şampuan

Bizi Takip Et


Saç dökülmesine, saç köklerinin işlevini yitirmesine de neden olabilen bir hormon olan DHT (dihidrotestosteron) neden olur. Yani saç dökülmesini durdurmak istiyorsanız, o DHT'yi bloke etmeli ve saç kütiküllerini sıkılaştırmalısınız.

30 YILLIK SAÇ DENEYİMİNİN GÜCÜ İLE

Saç dökülmesi doğal bir olgu. Her gün yenilerine yer açmak için saçlarımızı kaybederiz. Bu saç dökülmesi dönemlere ve olaylara (mevsim değişiklikleri, stres, yorgunluk...) bağlı olarak az ya da çok önemli olabilir. Ek olarak, saçlarda aşırı düzleştirici kullanılması ya da sıkı sıkı toplanması nedeniyle saçlar zayıflayabilir ve cansızlaşabilir.

30 yılı aşkın bir süredir saç gücü ve sağlığı konusunda uzman olan Forcapil, Dökülme Karşıtı Şampuanı’nı kullanmaya başladıktan 15 gün sonra güçlü bir şekilde verim almayı vaat ediyor. 

SON KULLANICI SONUÇLARI; 

-Saç dökülmesini önlendi (Kullananların % 95'i doğruladı)

-Parlaklık üst düzeye çıktı. Yani saçı dış etkenlerden koruyan saç kütikülleri kısa zamanda sıkılaştı. (Kullanılanların % 100’ü doğruladı)

ARKOPHARMA: DOĞAYI SAĞLIĞIN HİZMETİNE SUNMAK

Arkopharma, günlük rahatsızlıkların çoğunun doğal çözümlerle giderilebileceğini biliyor. 1980 yılında Alpes Maritimes’de şifalı bitkilere duyulan tutku sayesinde kurulan laboratuvarları, bitkilerin faydalarını olabildiğince çok insanla paylaşmayı amaçlıyor.

Markanın yolculuğu, 1980'lerin başında, fitoterapi meraklısı Doctor Max Rombi’nin kendisini tamamen tutkusuna; şifalı bitkilere adamaya karar vermesiyle başlıyor. Çünkü marka başından beri doğanın olağanüstü bir zekaya sahip olduğuna ve bunun modern bilimle birleştirildiğinde daha da geliştirilebileceğine inanıyor. Farmasötik laboratuvarı ve yüzlerce araştırmacı, kuruluşundan bu yana bilimi, yaratıcılığı ve mükemmel güvenliği birleştirerek, bitkilerin zekasını sağlık için doğal çözümlere dönüştürüyor. Şimdi gelinen noktada Arkopharma, fitoterapide 40 yıllık uzmanlık, bitkisel takviyelerde Avrupa liderliği, iş gücünün yüzde 9'u inovasyona ve Ar-Ge'ye adanmış 7 yan kuruluş ile 50'den fazla ülkede varlık gösteriyor.

 


İçeriği Paylaşın