Sapro, 'Yeni Nesil Bebek Mendili Newipe' ile Beauty İstanbul’da

Türkiye’nin lider ıslak mendil üreticilerinden Sapro, İstanbul 4. Kozmetik, Güzellik, Kuaför ve Ev Bakım Ürünleri Fuarı Beauty İstanbul’da katılımcılar ile buluşuyor.

Sapro, 'Yeni Nesil Bebek Mendili Newipe' ile Beauty İstanbul’da

Bizi Takip Et


Ürünlerini 65 ülkeye ihraç eden ve ıslak mendil üretiminde Avrupa’nın en büyük dört üreticisinden biri olan Sapro, 60 ülkeden 800 katılımcıyla ve 157 ülkeden gelen ticari ziyaretçiyle gerçekleşecek İstanbul 4. Kozmetik, Güzellik, Kuaför ve Ev Bakım Ürünleri Fuarı Beauty Istanbul’da katılımcılar ile buluşuyor.  

27-29 Eylül tarihleri arasında, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda, 1. salon 1C300 nolu stantta yer alacak Sapro, 26 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle ürettiği Yeni Nesil Bebek Mendili Newipe® ürününü ilk kez sunacak.

%100 GERİ DÖNÜŞÜM, %100 DOĞAL KAYNAKLI İÇERİK

Newipe®’ın yeni nesil sürdürülebilir viskon kumaşı, doğanın döngüsüne entegre olarak çevresel dengenin korunmasına yardımcı olma özelliği taşıyor. Diğer viskon mendillerden daha hızlı ve %100 doğaya dönen Newipe® kumaşı, %100 doğal kaynaklı içeriği ve %100 geri dönüşümlü ambalajı ile sürdürülebilir bir ürün olarak tasarlanan Newipe® diğer mendillerden de ayrışıyor.

“İNOVASYONDA BİR KADEME DAHA ATLADIK”

Geçtiğimiz yıl Newipe® markası adı altında yeni nesil çevreci viskon kumaş ile sürdürülebilir dünya için yepyeni bir adım attıklarını belirten Sapro Genel Müdürü Murat Gönül, “Bu yıl inovasyonda bir kademe daha atlayarak Newipe markası adı altında bir bebek mendili tasarladık. Katılım gösterdiğimiz fuar aracılığıyla da, sürdürülebilir bir dünya için tamamı doğal içerikler, yeni nesil viskon kumaş ve geri dönüştürülebilir ambalaj ile sürdürülebilir bir şekilde üretilen Yeni Nesil Bebek Mendili Newipe®'ı tüketiciler buluşturmaya karar verdik. Ürünümüz %100 doğal solüsyon, %100 doğal kumaş ve %100 geri dönüşümlü folyo ambalaj özelliklerinin bir arada tasarlandığı dünyada ilk olma özelliğini taşıyor. Gelecek dönemde de, daha güzel bir dünya adına yapacağımız çalışmalarımızla sürdürülebilirlik için çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu. 


İçeriği Paylaşın