Baba Oğul Birlikte By-pass Oldular

Baba Oğul Birlikte By-pass Oldular

Baba Oğul Birlikte By-pass Oldular

Bizi Takip Et


Azerbaycan Maliya Bakanı Yardımcısı Elçin Aliyev, 70 yaşındaki babası Rahim Aliyev’i by-pass ameliyatı için Türkiye’ye getirirken kendisini de bir süprizin beklediğinden habersizdi.

Babasını, Memorial Hastanesi Kalp Cerrahi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez’in ellerine emanet eden 40 yaşındaki Elçin Aliyev, Prof. Dr. Sönmez’in ısrarıyla bir dizi tetkikten geçti. Tetkikler sonucu by-pass olması gerektiği ortaya çıkan Elçin Aliyev, babasının by-pass ameliyatı için geldiği Türkiye’den by-pass olarak döndü.

Genç Aliyev, babasından 4 gün sonra bıçak altına yattı. Elçin Aliyev: “Bunu planlamamıştım, ama doktoruma güvendim. Babam ameliyata girmeden önce benim de ameliyat olmam gerektiği ortaya çıktı. İlk anda babamdan sakladık, babam ameliyat olduktan sonra benimde ameliyat olmam gerektiğini kendisine söyledik, şimdi aynı hastanede aynı katta, yan yana odalarda kalıyoruz. İkimizin de sağlık durumu gayet iyi” dedi.

Elçin Aliyev’in öğretim görevlisi olan babası Rahim Aliyev ise Azerbaycan’da Prof. Dr. Bingür Sönmez gibi tıp adamlarına ihtiyaç olduğunu söyledi.

Kaynak: Memorial Hastanesi web sitesi
(www.memorial.com.tr)


İçeriği Paylaşın