Babanız İçin Sağlıklı Hediye Seçenekleri

Babanız İçin Sağlıklı Hediye Seçenekleri

Babanız İçin Sağlıklı Hediye Seçenekleri

Bizi Takip Et


Demet DEMİRKIR

19 Haziran Pazar günü babalar için özel bir gün. Babalar Günü için hala bir hazırlığınız yoksa ve babanıza bir hediye almadıysanız sağlıklı hediye alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Babalar Günü’ne özel olarak hazırlanan bu paket programlarda check-up’tan masaja; saç ekiminden sağlık sigortasına pek çok alternatif yer alıyor.

Tercih edeceğiniz bu seçeneklerin içeriği www.sagligimicinhersey.com `da...

BABALAR İÇİN ACİL SAĞLIK VE CHECK UP PAKETİ

Medline Babalar günü için Florence Nightingale hastaneleri ile işbirliği yaparak özel paket hazırladı. Medline’dan üyelik satın alanlara Babalar Gününü’nde ürolojik muayene, üriner ultrason, tam idrar tetkiki ve PSA testinden oluşan check up armağan ediliyor.

Bir yıl geçerli olan bu pakette 7/24 acil sağlık güvencesinin yanısıra, ihtiyaç duyulan her zaman Medline Alarm Merkezi doktorlarına sağlıkla ilgili sorular sorup, danışmanlık hizmeti almak mümkün. Paket kapsamına yılda bir kez evde ya da iş yerinde muayene, total kolesterol, açlık kan şekeri, tam kan sayımı gibi tetkikler yaptırılabiliyor.

BABALARA ÖZEL SAĞLIK PAKETİ

Acıbadem Hastanesi’nin babalara yönelik hazırladığı check-up kampanyası da hediye alternatiflerinden biri. 31 Temmuz 2011 tarihine kadar sürecek “ Babalar Günü Sağlık Paketi” içeriğinde; genel check-up muayenesi ile birlikte erkek sağlığına yönelik alanlarında uzman hekimler tarafından yapılacak olan muayeneler yer alıyor. Seçenekler arasında kardiyoloji uzmanı, ürolog, diş hekimi ve diyetisyen muayenesi ve laboratuar tetkikleri de yer alıyor.

“Babanızla birlikte nice sağlıklı günlere” diyen Medical Park Hastanesi Babalar Günü’ne özel olarak check-up paketi hazırladı. Sağlıklı hediye alternatifi olan Check-up paketinde şunlar yer alıyor:

Akciğer grafisi. Glukoz (açlık), Hemogram, Vitamin B 12, tam idrar tahlili, keratinin, üre, total PSA ve karaciğer enzim tahlilleri…

CESUR BABALARA KAPADOKYA TATİLİ FIRSATI

Facebook üzerinden kitlelere ulaşmayı amaçlayan Dünya Göz Hastanesi de Babalar Günü için ilginç bir hediye alternatif hazırladı. Yaratılan Babahiro karakteri ile hazırlanan sayfayı beğenip, babasının en cesur, en gözü kara olduğu bir olayı anlatıp durumunu tanımlayan bir fotosunu paylaşan kişiler arasında yarışma düzenleniyor. Yarışmada derece alanlar babasıyla beraber Kapadokya’ya gitme şansını yakalıyor. Yarışma Haziran sonuna kadar devam edecek.

BABALARA GOLD PAKET…

Hisar Intercontinental Hospital ise, babalar ın bu özel günü için “Gold Erkek Paketi” sunuyor. Paket içeriğinde çeşitli kan tahlilleri ve radyolojik tetkikler yer alıyor.Tümör testleri ve kalp tarama testleri de check-up paketine dahil ediliyor.

BABALARA ÜCRETSİZ CHECK UP…

“Babalarımız bize karşılıksız baktı, Biz de onlara karşılıksız bakıyoruz” diyen Ota Tıp Merkezi, tüm babalara ücretsiz check up hediye ediyor. Bu hediyeden faydalanabilmek için facebook’ta Ota Tıp Merkezi sayfasını açarak “Beğen”i tıklamak yeterli oluyor.

BABALARA “N’OLUR N’OLMAZ” SİGORTASI

Aksigorta’nın “N’olur N’olmaz Sigortası” ile babanızı yıllık 36 TL’ye sigortarak yaşamını güvence altına alabilirsiniz. Evde, trafikte, işyerinde, sokakta, her an meydana gelebilecek kazalardan, kesik, yanık, kırık, çıkıklara; elektrik çarpmasından böcek sokmasına kadar kontrol dışı her tür kazaya ve yaralanmaya karşı güvence imkanı sunabilirsiniz.

BABALARA BİR SAATLİK TATİL ARMAĞANI

“1 saatlik tatil” sloganıyla hizmet veren Sanda Spa, babanız için rahatlatıcı ve dinlendirici bir hediye alternatifi sunuyor. Babalar Günü hediyenizi henüz seçmediyseniz, iş hayatının stres ve yoğunluğundan uzaklaşmak isteyen babanıza “Sanda Spa’nın menüsündeki altmışı aşkın terapi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

BABALARA SAĞLIKLI SAÇLAR…

Transmed’de Babalar Günü’ne özel iki ayrı hediye paketi bulunuyor. Birinci paket, sorunlu bölgeye saç köklerini uyaran özel hücre karışımlarının enjekte edildiği Reversa tedavisi; ikinci paket ise düşük dozda verilen lazer ışınlarının kullanıldığı Lazer Tarağı tedavisinden oluşuyor. Ayrıca; saçlarda yağ ve kepek oluşumunu ortadan kaldıran Ozon Terapisi, tamamlayıcı uygulama olarak Babalar Günü paketlerine dahil ediliyor.

BABANIZA SAĞLIKLI BİR GELECEK ARMAĞAN EDİN

Babanız spor yapmayı seviyorsa ya da babanızı spor yapmaya teşvik etmek istiyorsanız ona bir koşu bandı alabilirsiniz.
Life Fitness`ın T7-0 koşu bandı egzersiz sırasında eklemlere uygulanan baskıyı azaltıyor. Yağ yakma ve kondisyon artırma gibi kullanıcının hedefleri doğrultusunda yönlendiren nabız programları ve egzersiz sonrası kişinin performansına göre Cooldown süresi veren özellikleri ile T-7 koşu bandı spor yapmak isteyen babalar için hediye alternatifleri arasına giriyor.

BABANIZ RAHAT UYUSUN

Babanızın boyun, sırt ve bel ağrıları yüzünden sık sık uykuları bölünüyorsa ona kişinin vücut profili çıkarılarak dizayn edilen bir yatak hediye edebilirsiniz. Dr. Mattress yatakları, her vücut tipine, kiloya, ebata uygun olarak üretiliyor. Yataklar, kişinin biyometrik ölçüsü alınarak üretiliyor.


İçeriği Paylaşın