Bacak Sağlığına Kırmızı Üzüm İlacı

Bacak Sağlığına Kırmızı Üzüm İlacı

Bacak Sağlığına Kırmızı Üzüm İlacı

Bizi Takip Et


Dünyada 47 ülkede faaliyet gösteren Boehringer Ingelheim’ın kırmızı üzüm yaprağı özü içeren bacak sağlığı ürünü, kapsül ve jel oarak iki ayrı şekilde üretildi.

İlacın, bacak sağlığını tehdit eden en yaygın bacak sorunlarından biri olan kronik venöz yetmezliğin erken belirtilerinin rahatlatılması ve tedavi edilmesinde içeriğindeki kırmızı üzüm yaprağı özütü ile yüksek etkinlik sağladığı belirtiliyor.

Boehringer Ingelheim’dan yapılan açıklama şöyle:

“Yanlış beslenme, devamlı oturarak veya ayakta çalışma ve az su tüketimi gibi alışkanlıkların da etkili olduğu, bacak sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyen rahatsızlıklar kadınların hayat kalitesini düşürüyor.  Türkiye’de her iki kadından birinde, günlük yaşamlarını olumsuz bir şekilde etkileyen bacaklarda ağrı, yorgunluk, şişlik ve varis gibi belirtiler görülüyor.

İlaç,  hızlı etkisi sayesinde ağrılı, şişkin, yorgun bacaklar ve varis gibi şikayetleri düzelterek bacak damar sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Bacaklardaki şişkinliği azaltırken aynı zamanda uzun süre ayakta ya da oturuyor olsanız dahi bacaklardaki kan akışını normal seviyede tutuyor ve günlük yaşantınızı olumsuz bir şekilde etkileyebilecek bacak rahatsızlıklarının oluşumunu engelliyor.

Boehringer Ingelheim bünyesinde Dünya’nın birçok ülkesinde 1995 yılından bu yana kullanılan ürün, 2010 yılı itibariyle Türk kadınları ile buluşuyor.”


İçeriği Paylaşın