Boehringer Ingelheim Türkiye’den Global Atama

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Uzman Sistem Mühendisi ve Digital Workplace İçerik Ürün Sahibi görevini yürüten Yeşim Kahya, Merkezi Dubai’de bulunan ve Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi’ne Sistem Mühendisi ve Bilgi Teknolojileri Birleşik İletişim ve İş Birliği Koordinatörü olarak atandı.

Boehringer Ingelheim Türkiye’den Global Atama

Bizi Takip Et


Nesiller boyu hastaların sağlığını ve yaşamlarını iyileştirme hedefini dünyada 130’dan fazla pazarda 53.000'i aşkın çalışanıyla sürdüren Boehringer Ingelheim, çalışanlarına global kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor.

2007 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Türkiye’de görev alan Yeşim Kahya, Merkezi Dubai’de bulunan ve Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi’ne Sistem Mühendisi ve Bilgi Teknolojileri Birleşik İletişim ve İş Birliği Koordinatörü olarak atandı. 

Yeşim Kahya, Dubai’deki yeni görevi kapsamında, IMETA bölgesinde Birleşik İletişim ve İş Birliği teknolojileri ile ilgili faaliyetleri koordine etmesinin yanı sıra, konferans salonu teknoloji standartları ve hizmetlerinin sorumluluğu olan konferans sistemleri ve akış çözümlerinin yerel danışmanlığında öncü bir rol oynayacak. 

YEŞİM KAHYA KİMDİR? 

Yeşim Kahya, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından kariyerine Boehringer Ingelheim Türkiye’de Servis Masası Uzmanı olarak başladı. 2010-2012 yılları arasında Sistem Hizmetleri Yöneticisi olarak görev yapan Kahya IT İş Analisti ve İş Danışmanı olarak görevini sürdürdü. Yeşim Kahya 2019 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Uzman Sistem Mühendisi ve Digital Workplace İçerik Ürün Sahibi görevini sürdürmekteydi.

 


İçeriği Paylaşın