Cildinizi Hem Nemlendirip Hem de Parlatan Mucizevi Maske

Mevsimi gelen domates, yemeklerin yanı sıra cildi de güzelleştiriyor. Güzellik Koçu Meltem Demir, cildi nemlendiren ve doğal bir parlaklık sağlayan domates maskesi tarifi verdi.

Cildinizi Hem Nemlendirip Hem de Parlatan Mucizevi Maske

Bizi Takip Et


Cildinin parlaklığını korumak için yapabileceğin doğal pek çok şey mevcut. Doğru cilt bakım rutini ve doğru bakım ürünleri ile cildinin hep bebek gibi kalmasını sağlayabilirsiniz. Domatesin yemeklerin yanı sıra cildi de güzelleştirdiğini dile getiren Güzellik Koçu Meltem Demir, cildi nemlendiren ve doğal bir parlaklık sağlayan domates maskesi tarifi verdi.   

SADECE 3 MALZEME

Domatesin maske olarak kullanmanın tam zamanı olduğunu belirten Demir, maske için gerekli malzemeleri domates, yulaf ezmesi ve yoğurt olarak sıraladı.

Tarifin yapımı ve uygulanışı hakkında ise Demir “Domatesleri ve yulaf ezmesini karıştırıp daha sonra yoğurt ekleyin ve güzelce karıştırın” diye konuştu.

YENİLECEK HER ŞEYİ SÜREBİLİRSİNİZ

Demir, maskenin faydaları hakkında şunları söyledi:

“Yoğurt vitaminler, antioksidanlar ile doludur, cildi nemlendirir ve doğal bir parlaklık verir. Maske, gözenekleri derinlemesine temizleyerek yüzünüzü siyah lekelerden arındırır. Yenilecek her şeyi yüzünüze sürebilirsiniz.” dedi.


İçeriği Paylaşın