Coconut Mılk İle Nemli Ve Parlak Saçlar Mümkün

Maui Coconut Milk, hafif yapısı ve sülfat ve silikon içermeyen temiz formülasyonuyla saçlara ihtiyacı olan günlük yenileyici bakımı sunuyor.

Coconut Mılk İle Nemli Ve Parlak Saçlar Mümkün

Bizi Takip Et


Kuru ve yıpranmış saçlar birçok kişinin ortak problemi. Yaz aylarında deniz ve güneşin etkisiyle saç kuruluğu problemi artabilir. Kuru ve yıpranmış saçlara sahipseniz yapmanız gereken ilk şey, elbette günlük alışkanlıklarınızda bir takım değişiklikler yapmak.  Saç bakım ürünleri ve nemlendiricileri ile daha yakın bir ilişki kurmalısınız. Saf keratin içerikli bakım setleri, saç maskeleri ve saç bakımı ürünlerini keşfetmeye başlamalısınız. 

Hawaii’deki egzotik Maui Adası’nın esintisini saçlara taşıyan Maui, kremsi hindistan cevizi sütü, parlak guava yağı ve besleyici mango yağı içeren Coconut Milk ailesi ile kuru saçlar için yoğun nem ve parlaklık vadediyor. Şampuan ve saç kreminden oluşan seri, hafif yapısı ve sülfat ve silikon içermeyen temiz formülasyonuyla saçlara ihtiyacı olan günlük yenileyici bakımı sunuyor.

Besleyici Coconut Milk şampuan ve saç kremi, özenle toplanan ve elle işlenen eşsiz tropikal içerikleriyle kuru ve nemini kaybetmiş saçları derinlemesine nemlendiriyor. Seriye adını veren lif, vitamin ve mineral yönünden zengin Hindistan cevizi sütü saçlara besleyici bakım sağlıyor. Saf guava yağı, saçın dokusunu iyileştirirken sağlıklı bir parlaklığa kavuşmasına yardımcı oluyor. Besin değeri yüksek mango yağı, saç kuruluğunun önüne geçerken saça elastikiyet kazandırıyor. 


İçeriği Paylaşın