Hekimlere Özel Internet Sitesi

Hekimlere Özel Internet Sitesi

Hekimlere Özel Internet Sitesi

Bizi Takip Et


MSD Türkiye’nin tıp doktorlarına kolaylık sağlaması için yarattığı internet sitesi www.univadis.com.tr; medikal bilgi servisinden 3 boyutlu anatomi atlasına, dijital kütüphaneden  2500’i aşkın imajı barındıran İmaj Kütüphanesine kadar birçok hizmet sunuyor.

Sitenin Avrupa`nın en çok ziyaret edilen beş hekim sitesinden biri olduğu belirtilen MSD kaynaklı açıklamada, “Tıp doktorları, internet sitesi sayesinde güncel bilgiye en çabuk ve doğru şekilde ulaşabilirken pek çok farklı ve yenilikçi uygulamayı da kolaylıkla kullanabiliyor” denildi. Açıklamada şu bilgiler yer alıyor:

“36 ülkede kullanılan ve ayda 150 bin kişinin ziyaret ettiği www.univadis.com.tr sitesi sağlıkla ilgili tarafsız güncel haberleri ve alerjiden romatolojiye kadar uzanan birçok alanla ilgili medikal linkleri tek bir sayfada buluşturuyor. Medikal bilgi servisinden, 3 boyutlu anatomi atlasına, dijital kütüphaneden,  2500’i aşkın imajı barındıran İmaj Kütüphanesine kadar birçok hizmet sunan sitede yer alan online çeviri linki ile ister tek bir cümle ister tam bir dokümanın çevirisi kolaylıkla yapılabiliyor.

630 bin kayıtlı kullanıcısı bulunan sitenin en önemli bölümlerinden biri olan MSD Medikal Bilgi Servisi ile hekimler sorularını ve literatür isteklerini belirtiyor, MSD Türkiye de gerekli araştırmaları yaparak istedikleri bilgileri en kısa sürede hekimlere ulaştırıyor.

Tıbbın belli başlı alanlarını kapsayan 2500’i aşkın imajın da kullanımına sunulduğu internet sitesinde hekimlerin kendi alanlarına en uygun slaytları bir araya getirerek PowerPoint™ sunumları hazırlamaları da mümkün oluyor.

MERCK MANUAL VE DAHA BİRÇOK ÖNEMLİ KAYNAĞA ULAŞMAK MÜMKÜN

Güvenilir web girişimi olarak tanımlanan site içerisinde hizmet veren dijital kütüphane ile hekimler MSD geleneği haline gelen ve tüm dünyada hekimlerin en önemli ve en iyi satan tıbbi referans kitabı olarak adlandırılan Merck Manual’a da ulaşabiliyor. İnternet sitesi ile sağlanan ve düzenli olarak yenilenecek olan kütüphane sistemi ile Merck Manual’ın yanı sıra birçok önemli kitap ve dergiyi okumak da mümkün oluyor.  MSD Türkiye’nin doktorlar için geliştirdiği ve kullanıma açtığı internet sitesinin hizmetlerinden yararlanmak için siteye üye olmak yeterli.”


İçeriği Paylaşın