Janssen Türkiye, İş Birimi Modeli İle 3 Lider Atamasi Yaptı

Janssen Türkiye, İş Birimi Modeli İle 3 Lider Atamasi Yaptı

Janssen Türkiye, İş Birimi Modeli İle 3 Lider Atamasi Yaptı

Bizi Takip Et


Johnson & Johnson İlaç Grubu Janssen, Satış ve Pazarlama yapısını İş Birimi modeline dönüştürerek Onkoloji & Hematoloji, Merkezi Sinir Sistemi ve İmmünoloji birimlerini Terapötik Alan bazında tek bir liderlik yapısı altında birleştirdi.

İş birimi modeli çerçevesindeki üç lider ataması da aşağıdaki şekilde gerçekleşti:

Çağdaş Yılmaz, Onkoloji & Hematoloji İş Birimi Lideri

İlaç, hızlı tüketim ve OTC sektörlerinde 16 yıllık deneyime sahip olan Çağdaş Yılmaz, Janssen Türkiye’ye 2013 yılında Onkoloji Pazarlama Müdürü olarak katıldı. Geçtiğimiz iki yıldır, Global Pazara Erişim organizasyonu içerisinde Amerika Birleşik Devletleri yerleşik olarak Gelişen Pazarlar Pazar Erişim Direktörü görevini üstleniyordu. Çağdaş Ağustos 2018 itibari ile, Janssen Türkiye’de Onkoloji & Hematoloji portföyündeki tüm ticari organizasyonun stratejilerinin belirlenmesine ve hayata geçirilmesine liderlik edecek.

Dr. Çağatay Keleş, Merkezi Sinir Sistemi İş Birimi Lideri

Hekimlik deneyimi sonrasında ilaç sektöründe Onkoloji & Hematoloji, Merkezi Sinir Sistemi, Kardiyovasküler ve Metabolizma tedavi alanlarının satış, pazarlama ve medikal departmanlarına liderlik yapan Dr. Çağatay Keleş, 2008 yılında medikal müdür olarak Janssen Türkiye’ye katıldı. Çağatay, 17 yıllık ilaç sektörü tecrübesiyle mevcut ve gelecek ürünler için Merkezi Sinir Sistemi alanındaki tüm ticari organizasyona ve bu alandaki stratejilerin belirlenmesine ve hayata geçirilmesine liderlik edecek.

S. Selen Soyman Fırlar, İmmünoloji İş Birimi Lideri

S. Selen Soyman Fırlar, kariyerine 2004 yılında Bristol Myers Squibb’de Satış Alan Koordinatörü olarak başladı. 2008 yılında Boehringer Ingelheim şirketine transfer oldu. 9 yıl boyunca Merkezi Sinir Sistemi, Solunum, Kardiyoloji ve Metabolizma alanlarında görev yaptı. Ayrıca, kongre ve organizasyon gibi farklı fonksiyonların yönetimini de üstlendi. 2017 yılında katıldığı Janssen Türkiye’de Onkoloji & Hematoloji Pazarlama Müdürü olarak çalışan S. Selen Soyman Fırlar, İmmünoloji alanındaki ticari organizasyonlara ve bu alandaki stratejilerin belirlenmesine ve hayata geçirilmesine liderlik edecek.


İçeriği Paylaşın