Medical Park’a Hizmet Kalitesi Ödülü

Medical Park’a Hizmet Kalitesi Ödülü

Medical Park’a Hizmet Kalitesi Ödülü

Bizi Takip Et


Tüketici Akademisi’nin “Markaların Tüketiciler Üzerinde Etkileri” konulu araştırma sonucuna göre Sağlıkta Kalite ve Müşteri Memnuniyeti dalında Medical Park Hastaneler Grubu, “Hizmet Kalitesine En Çok Güvenilen Hastane” ödülüne layık görüldü.

Çırağan Palace Kempinski-İstanbul’da düzenlenen törende Medical Park Hastaneler Grubu adına ödülü, Medical Park Hastaneler Grubu Kalite Geliştirme ve Hasta İlişkileri Direktörü Güler Çakmak aldı. Çakmak, Tüketiciler Gününde bu ödülü almaktan dolayı gurur duyduğunu belirtti.

“MİSYONUMUZ HERKES ÇİN SAĞLIK”

Güler Çakmak, Sağlık Tüketicisi Kimdir? Hakları nelerdir? başlıklı sunumunda  şu bilgilere yer verdi:

“Medical Park Hastaneler Grubu olarak kurulduğumuzdan günden bu yana hasta haklarına saygılı, hastaların geri bildirimine son derece duyarlı ve kalite standartlarını uygun bir sistem geliştirdik. JCI belgesini de alarak kalitemizi belgeledik.

Ayrıca bu süreçteki bilgilerimizi tüm sağlık sektörünün, sağlık tüketicisine verdiği hizmete katkı sağlamak amacıyla Kalite Yönetim Sistemimizi anlatan kitap hazırlayarak paylaştık. Kitabımızı 700’e yakın hastaneye, çalışana göndererek sağlık sektörüne hediye ettik. Hastane olarak misyonumuz Herkes İçin sağlık, Herkesin Sağlıklı Yaşamına Katkıda bulunmak.”


İçeriği Paylaşın