Johnson & Johnson 125 Yaşında

Johnson & Johnson 125 Yaşında

Johnson & Johnson 125 Yaşında

Bizi Takip Et


Kişisel bakım, ilaç ve hastane ürünleri pazarında faaliyet gösteren Johnson & Johnson, 2011 yılında kuruluşunun 125. yaşını kutluyor. Bugün 175’ten fazla ülkede faaliyet gösteren Johnson & Johnson’ın temelleri, ABD’nin New Jersey eyaletinin New Brunswick şehrinde Johnson kardeşler tarafından atıldı. 1886 yılında ilk üretimine başlayan firma, 125. yılında dünya çapında 122.000 çalışanı ve 60 milyar doları aşan yıllık cirosu ile bulunduğu sektörler içerisinde geniş ürün yelpazesine sahip şirketler arasında yer alıyor. Johnson& Johnson CEO’su Bill Weldon, şirketin 125. kuruluş yıldönümü ile ilgili olarak şöyle konuştu:

“Johnson& Johnson olarak 125 yıldır kişisel bakım, ilaç ve hastane ürünleri olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, tüketicilerimizin öncelikli ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak çalışmalarda bulunduk. Önümüzdeki yıllarda da bu anlayışımızı devam ettireceğiz.”

Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi Janssen’in Türkiye Genel Müdürü Herman Noyen ise konuyla ilgili olarak, “Her gün bir milyardan fazla insanın yaşamına dokunuyor, insanların hem kendilerine hem de ailelerine gösterdikleri özenin bir parçası oluyoruz. Dünyanın her yerindeki insanlara ihtiyaç duydukları hizmeti sağlayarak, onların yaşamlarını değiştirmeye çalışıyoruz. Bunu 125 yıldır yaptığımızı da düşününce, duyduğumuz gurur katlanarak artıyor” dedi.


İçeriği Paylaşın