Memorial Wellness Açıldı

Memorial Wellness Açıldı

Memorial Wellness Açıldı

Bizi Takip Et


Sağlık, güzellik, estetik ve kaliteli yaşam için ihtiyaç duyulan, bilimsel çerçevede hazırlanmış tüm hizmetleri bir arada sunan Memorial Wellness, Zorlu Center’da açıldı.
Memorial, “Wellness” kavramını bilimsel bir bakış açısıyla; Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı, Holisitik Yaşam Sanatı Danışmanlığı, Beslenme Danışmanlığı, Medikal Fitness, Manuel Tıp ve Kozmetik Dermatoloji uygulamalarında uzman kadrosu, teknolojik alt yapısı, tıbbi donanımı ve kişiye özel koruyucu hekimlik uygulamaları ile birlikte sunuyor.
Memorial Wellness’ın açılışı, 14 Kasım 2014 Cuma günü Zorlu Center’da düzenlenen özel bir davetle gerçekleştirildi. Wellness’in açılış kokteyli; Deniz Akkaya, Özlem Yıldız, Özge Ulusoy ve Neslihan Yavuzcan gibi iş, sanat ve cemiyet hayatında tanınan pek çok ünlü ismi bir araya getirdi. Davete katılan ünlü konuklar Memorial Wellness hakkında bilgi alarak, cilt bakımıyla ilgili küçük uygulamalar yaptırdılar.
 
‘BÜTÜNSEL TIP’ UYGULAMALARI
Memorial Sağlık Grubu CEO’su Uğur Genç, bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı olmanın, güzel ve bakımlı görünmenin kaliteli bir yaşamın ayrılmaz parçaları olduğunu belirterek, “Memorial Sağlık Grubu olarak Memorial Wellness markası ile sağlığınız için bir adım daha attık. Sağlığınız, güzelliğiniz ve kendinizi özel hissetmeniz için her detayın düşünüldüğü Memorial Wellness’ta, bilimsel ve tıbbi bir çerçevede, beden ve ruh sağlığına dair yeni ‘bütünsel tıp’ uygulamalarını keşfedeceksiniz” dedi.
KİŞİYE ÖZEL WELLNESS 
Memorial Wellness’ın sağlıklı kalmak, kendini enerjik ve mutlu hissetmek isteyenlerin adreslerinden bir haline geleceğini ifade eden Uğur Genç, “İdeal kilosunu korumak isteyen, spor yapamayan, sık sık hastalanan, sigara ve alkol kullanan, sağlıksız beslenen ve stresli bir iş yaşamı olan bireyler, wellness kavramının önemini çok iyi bilmektedir. Memorial Wellness olarak en önemli farkımız, sağlıklı bir yaşam için bu kadar kapsamlı hizmeti bilimsel bir platformda sunabilmemizdir. Memorial Wellness, konuklarını sahiplenen, onları kucaklayan ve onlara ses vermeye çalışan bir merkez olacak” şeklinde konuştu.

İçeriği Paylaşın