Ofise Evcil Hayvanlarıyla Geliyorlar

İş dünyasında yeni kuşak çalışanlar, sosyal duyarlılıklarıyla önceki kuşaklardan ayrılıyor. Bilinçli birer birey olmayı kimlik edinen bu yeni kuşağın çevre bilinci ve marka duyarlılıkları, iş hayatında ezberleri bozuyor.

Ofise Evcil Hayvanlarıyla Geliyorlar

Bizi Takip Et


Sigma Group Ceo’su Musa Rad, ticari başarısının yanında çevre dostu tutum sergileyerek sosyal sorumluluk alanında da öncü olmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Çevreyi koruma adına pek çok kurumla sosyal sorumluluk faaliyetleri yürüten Sigma’nın ofisindeki otomatlarda yapılan satışlardan elde edilen gelir de hayvanlar için bağışlanıyor. Hayvan sever yaklaşımını Ataşehir’de bulunan merkez ofisinde beslediği canlılarla da destekleyen Sigma Group’ta çalışanların kendi evcil dostlarını çalışma ortamına getirmelerine izin veriliyor.  

İŞ YERİNDE STRESİ AZALTIYOR

Yapılan bilimsel araştırmalar evcil hayvanların iş yerlerinde bulunmasının rahat bir atmosfere yol açtığını ve stresi azalttığını gösteriyor. Çok önemli bir toplantıda, örneğin satın alma müdürünün kedisini toplantı masası üstünde görmek veya pazarlama departmanı kapısında uzanmış bir terier ile karşılaşmalarının kendileri için şaşırtıcı bir şey olmadığını söyleyen Musa Rad,  Sigma Group’un, bu hayvan sever yaklaşımının tüm firmalara örnek olmasını dilediklerini ve şirket olarak tüm canlıların yaşam haklarına saygı duyduklarını da sözlerine ekliyor.


İçeriği Paylaşın