`Sağlığım İçin Herşey` ATV Avrupa`da Başlıyor!

`Sağlığım İçin Herşey` ATV Avrupa`da Başlıyor!

`Sağlığım İçin Herşey` ATV Avrupa`da Başlıyor!

Bizi Takip Et


ATV Avrupa’da yeni bir sağlık programı başlıyor. Gazeteci Esra Kazancıbaşı Öztekin sağlık haberciliğindeki yaklaşık 30 yıllık deneyimini ATV Avrupa ekranlarına “ Sağlığım İçin Herşey” isimli program ile taşıyor.

8 Kasım 2014 tarihinde başlayacak olan “Sağlığım İçin Herşey” isimli program her cumartesi ve pazar Türkiye saatiyle 14: 20’de, Central European Time’e göre ise 13: 20’de ekranlara gelecek.

Programda, Türkiye’nin önde gelen uzman doktorları sağlıklı yaşam için önerilerde bulunacak. Ülkemizdeki teşhis ve tedavi imkanları, tıptaki gelişmeler konularında bilgi verecek.

Sağlığım İçin Herşey`de yer alan  tüm söyleşilerin metinlerine ve videolarına aynı adı taşıdığı www.sagligimicinhersey.com portalından da ulaşmak mümkün olacak.

8 Kasım cumartesi konu ve konukları:
Programın 8 Kasım cumartesi ekranlara gelecek ilk bölümüne Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof . Dr. Eyüp Gümüş konuk olacak.  Prof. Dr. Gümüş, yurt dışından tedavi amacıyla ülkemize gelmeyi planlayan hastalara önerilerde bulunacak ve Sağlık Bakanlığı’nın yeni projelerini açıklayacak.

9 Kasım pazar konu ve konukları:
. Türkiye`de organ nakli ve organ bağışı (Prof . Dr. Koray Acarlı- Memorial Şişli Hastanesi Organ Nakli Merkezi Başkan Yardımcısı).

. Göz kapağındaki sarkmaların, tiroide ve yüz felcine bağlı gözdeki sorunların tedavisi (Dr.İskender Alkın Solmaz- Dünya Göz Hastanesi göz hastalıkları uzmanı.

.
 Kanser tedavisinde radyoterapi ve radyoterapideki gelişmeler (Prof. Dr. Enis Özyar – Acıbadem Maslak Hastanesi Radyoterapi uzmanı).

HAFTA SONLARI ATV AVRUPA EKRANLARINDA

Esra Kazancıbaşı ile “Sağlığım İçin Herşey  cumartesi ve  pazar Türkiye saatiyle 14: 20’de, Central European Time’e göre ise 13: 20’de ekranlara gelecek.

Esra Kazancıbaşı ile Sağlığım İçin Herşey`i uydu aracılığıyla izleyebilirsiniz. Ayrıca, kablolu tv, iptv ve web’ten canlı olarak da izlemek mümkün.  ATV Avrupa, Avrupa, Amerika ve Avustralya’nın yanı sıra, Türki Cumhuriyetlerden de izlenebiliyor.

ATV Avrupa`nın uydu bilgileri şöyle:
Uydu  : Türksat 4A
Kapsama Alanı  : Batı Beam 1 Nolu Transponder
Frekans  : 11883 Mhz
Symbol Rate  : 4800
FEC  : 5/6
Polarizasyon  : Dikey vertikal

Program iletişim bilgileri:

sagligimicinhersey@atvavrupa.tv
facebook: sagligimicinhersey
twitter/sagligimicin


İçeriği Paylaşın