Sağlık Kampüsünde Bahar Merhaba Etkinliği

Sağlık Kampüsünde Bahar Merhaba Etkinliği

Sağlık Kampüsünde Bahar Merhaba Etkinliği

Bizi Takip Et


Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü renkli bir festival ile “Bahara Merhaba” dedi. Festivale katılan davetliler, kurulan aktivite alanlarında  uzman hekimleri tarafından sağlıklı yaşam önerileri ile bilgilendirildi.

Konuklar Ankara Güven’de hazırlanan özel detoks, sağlıklı yaşam ve Raw Food ile ilgili seminerleri ilgi ile dinledi. Aynı zamanda Güven Hastanesinin başarılı kadrosundan oluşan Güven Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Med-Rock grupları da bu eğlenceli festivalde müzik dolu bir gün yaşattı. Çocuklar için güvenli ve renkli alanların kurulduğu festivalde minik ziyaretçiler yeşil alanın tadını doyasıya çıkarttı. Özgürce oynayabildikleri alanların yanı sıra rengarenk baskılar yapan ve çocuk yogası ile rahatlayan çocuklar temiz havada eğlenme şansına sahip oldu.

Güven G4 Sağlıklı Spor Kompleksi tarafından Pilates, Zumba gibi fiziksel aktivitelere de katılan konuklar günün sonunda sahne alan Şef Musa Göçmen yönetimindeki senfonik orkestra eşliğinde, Güven Hastanesi doktorlarından Zafer Mutlu’nun solist olduğu “Yüzyılın Şarkıları” konseri ile keyifli bir hafta sonu etkinliğinde ailecek bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Banu Küçükel “ Güven Çayyolu Sağlık Kampüsü’nde modern tıbbın tüm olanaklarını kullanırken tamamlayıcı ve destek hizmetleri de hasta gruplarına özel uygulanmaktadır. Tüm konuklarımız ve aileleri için de süreçleri rahat atlatmalarını sağlıyoruz. Çayyolu Sağlık Kampüsü’nde zihin ve grup terapileri, fiziksel egzersiz, nefes teknikleri, müzik ve sanat terapileri ile misafirlerimizin akıl, beden ve ruh sağlıklarını bütünsel bir yaklaşımla desteklemeyi amaçlıyoruz.


İçeriği Paylaşın