Sağlıklı ve Hızlı Bir Öğün İçin Dardanel “Aç Ye”

Kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunan Dardanel, "Aç Ye", doğal bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin Omega 3 içeriğiyle hem leziz hem de doyurucu alternatif bir öğün sunuyor.

Sağlıklı ve Hızlı Bir Öğün İçin Dardanel “Aç Ye”

Bizi Takip Et


Gün içinde her zaman yemek yapmaya vakit olmayabiliyor, bu gibi zamanlarda da  hızlı ve pratik bir lezzet arayışı başlıyor.

Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin favorisi olan ton balığı, yoğun hayat temposuna sahip yemek yapmaya vakti olmayanların besleyici kurtarıcısı oluyor. Dardanel'in “Aç Ye” lezzetleri özellikle bu zamanlarda iyi bir tercih olabilir. Dardanel “Aç Ye”, kolay açılabilir kapağı ve çatalı içinde olma özelliği ile evde, ofiste, sporda, seyahatte kısacası her yerde pratik bir şekilde yenebiliyor.

AC YE

Kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunan Dardanel, “Aç Ye”nin çatalı içinde olma özelliği ve kolay açılabilir pratik kapağı sayesinde istenilen her an ve her yerde doyurucu bir öğüne erişilebilmesine olanak sağlıyor. Koruyucu ve katkı içermeyen Dardanel “Aç Ye” ister tek başına ister salata ile yenebiliyor.

7 FARKLI ÇEŞİT

Okyanusların tertemiz sularından gelen ton balıklarının kullanıldığı besleyici içeriği sahip Dardanel “Aç Ye”nin, mısırlı, fasulyeli, 4 tahıllı, kuskuslu, pilavlı, makarnalı ve kinoalı 7 çeşidi bulunuyor.


İçeriği Paylaşın