Sıcak Havalarda Kıvırcık Saçlar Kontrol Altında

Sıcak Havalarda Kıvırcık Saçlar Kontrol Altında

Sıcak Havalarda Kıvırcık Saçlar Kontrol Altında

Bizi Takip Et


Hava değişimlerinden sıklıkla etkilenen kıvırcık saçlar, her mevsim farklı bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Saçların istenilen forma girmesini sağlayan yardımcı saç bakım ürünleri, bukleleri belirginleştirerek, doğal bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Kıvırcık saçlar için geliştirilen ve uzun süreli koruma özelliği bulunan Egos Curl saç köpüğü yaz aylarında kıvırcık saçların kurtarıcısı olacak.

Son yılların hızla yükselen saç trendi olan dalgalı ve kıvırcık saçlar, hava değişimlerinden kolaylıkla etkilenebiliyor. Özellikle yaz aylarıyla birlikte sıcak hava saçların elektriklenmesine ve kabarmasına neden oluyor. Saçların doğal ve hacimli görünmesi sağlayan saç ürünleriyse sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı oluyor.

Bakımlı ve doğal bir görünüm elde edilmesini kolaylaştıran Egos Curl saç köpüğü kıvırcık ve dalgalı saçlar için özel olarak geliştirildi. Saçlara hacim katmasının yanı sıra güçlü tutuş özelliğiyle 48 saat boyunca koruma sağlayan Egos Curl, saçtan kolayca temizlenebiliyor ve saçın yumuşak yapısına zarar vermiyor.


İçeriği Paylaşın