Sudocrem İle Ormanlar Büyüyor Sosyal Sorumluluk Projesi

Sudocrem İle Ormanlar Büyüyor Sosyal Sorumluluk Projesi

Sudocrem İle Ormanlar Büyüyor Sosyal Sorumluluk Projesi

Bizi Takip Et


2019 Nisan ayında başladığımız bu proje, Sudocrem ve Biocodex Türkiye olarak bizleri çok heyecanlandıran bir projedir.

Sudocrem olarak 88 yıldır milyonlarca bebeği büyüttük şimdi de bebek ve çocuklarımıza daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için ağaçları ve ormanları büyütüyoruz felsefesiyle başladığımız proje şuan 7300 çam fidanlık büyük bir ormana dönüştü ve büyümeye devam edecek.

Projemize Sudocrem ve anne-bebek bloggerlar ile yaptığımız toplantımız ile başladık. 300 adet davetli adına çekud – dikili bir ağacım ile beraber Beykoz Göllü köyüne çam fidanları diktik. Aynı zamanda 300 katılımcıya da bebekleri ve çocukları ile dikmeleri için bir fidan da hediye ettik. Toplamda 600 ağaçlık ilk ormanımız yeşermiş oldu.

Projenin ikinci aşamasında sudocrem sever annelerin hem isimlerine fidan dikip hem de fidan hediye ettiğimiz paketler yollamaya başladık. Hala gönderimi devam eden gönderimler ile toplamda 700 fidana ulaştık.

Projenin üçüncü aşamasında ise sudocrem’i güvenle reçeteleyen 3500 pediatristimize ve 2500 sudocrem’i öneren eczacılarımıza fidanlarını ulaştırdık. Onlar hastane bahçelerine, eczanelerinin etrafına sudocrem fidanlarını diktiler.

Bugün projemiz hakkında çok mutluyuz ve umutluyuz çünkü toplamda 7300 çam fidanı hem İSTANBUL’da dikilmeye başladı ve gönderimlerimiz ile tüm Türkiye’de bebeklerin ilk fidanları olarak yeşermeye devam ediyor.

sudocrem olarak hem Türk sağlik sektöründe hem de anne-bebek kategorisinde bebeklerimizin geleceklerine birer ağaç hediye etmekten daha değerli bir hediye olmadığını düşündüğümüz için bu projeye devam edip “milyonlarca bebekle milyonlarca ormanı büyüteceğiz”.


İçeriği Paylaşın