“Tohum Kutusu” ile Otizmli Çocukların Özel Eğitimine Destek

“Tohum Kutusu” ile Otizmli Çocukların Özel Eğitimine Destek

“Tohum Kutusu” ile Otizmli Çocukların Özel Eğitimine Destek

Bizi Takip Et


Tohum Otizm Vakfı ve Nar Gourmet işbirliği ile hazırlanan “Tohum Kutusu”nu satın alarak, otizmli çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına destek olabilirsiniz.

Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu öğrencisi Mustafa Birdal’ın çizimlerini taşıyan “Tohum Kutusu”, Nar Gourmet online mağazasında satışa sunuldu. 14 yaşında olan Otizmli Mustafa Birdal, çevresiyle göz teması kurmuyor ve konuşmuyor. Ancak 8 yaşından beri çizdiği resimler aracılığıyla kendini ifade ediyor.

Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ile yoğun ve sürekli eğitimdir. Erken tanı ve doğru bir eğitim yöntemi ile yoğun olarak özel eğitim alan çocukların yaklaşık yüzde yüzde 50’sinde otizmin belirtileri kontrol altına alınabilmekte ve gelişim sağlanabilmektedir.

Nar Gourmet, Tohum Kutusu’nun satışından elde edilecek gelir ile Tohum Otizm Vakfı Eğitim Burs Fonu’na katkı sağlayacak. Sevdiklerine anlamlı bir hediye almak ve aynı zamanda otizmli çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına destek olmak isteyenler, www.nargourmet.com adresinden “Tohum Kutusu”nu satın alabilir.

“Tohum Kutusu”nun içindeki ürünler; Çilek Reçeli, Mandalina Marmeladı, Karışık Akide Şekeri, Türk Siyah Çayı ve Çeşnili Zeytinyağı’ndan oluşmaktadır.


İçeriği Paylaşın