Türkiye’de Bir İlk Kez Gözyaşı Lekelerini Gideren Mama Üretildi

Avrupa’nın en büyük ikinci etkinliği olan 6. Pet İzmir Gaziemir’de kapılarını açtı. İlk günde yoğun ziyaretçi ile buluşan Fuarda Smyrna Pet’in Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip olan ve beyaz tüylü köpeklerin gözyaşı lekelerini gideren ürünü tanıtıldı.

Türkiye’de Bir İlk Kez Gözyaşı Lekelerini Gideren Mama Üretildi

Bizi Takip Et


6.Pet İzmir Fuarı’nda yer alan Smyrna Pet yüksek proteinli ve yenilebilirliği yüksek hayvan mamaları, trend bakım ürünleri ve hizmetlerinin yanı sıra içeriğiyle gözyaşı ve ağız suyunu berraklaştırarak patili dostlarımızın tüylerinde koyu renkli leke oluşmasını engelleyen ürününü hayvan severlerin beğenisine sundu. 

GENETİK ARAŞTIRMAYA GÖRE ÖZEL FORMÜLLER OLUŞTURULDU

Pro performance için İngiltere’de 2 yıllık Arge çalışması yapıldı. Yapılan araştırmalarda kedi ve köpeğin atalarına inildi. Bundan yüzlerce yıl önceki doğal yaşamlarında besin ihtiyaçlarını nasıl karşıladıkları araştırılarak özel beslenme formülleri oluşturuldu. Bu formülleri içererek üretilen Pro performance  evcil dostlarımızın çok daha sağlıklı olmalarını sağlıyor.

BAKTERİ, MANTAR VE VİRÜSLERİ YOK EDEN MAMA

Marka, stantta sağlıklı ve vücuttaki bakteri, mantar ve virüsleri uzaklaştıran ürünleri ile pati dostu tercihler sunuyor. Ayrıca, sergilenecek mamaların bağışıklık sistemini düzenleyici özelliği de bulunuyor. 

TÜY RENGİNE GÖRE ÖZEL BESLENME ALTERNATİFİ SUNUYOR

Kedi ve köpeklerin tüy renklerine göre özel olarak üretilen mamalar, evcil dostlarımız için özel beslenme alternatifi sunuyor. Cilt ve tüylerin daha sağlıklı olmasına yardımcı olarak parlaklık veriyor. Hayvanların kötü beslenmesi ilk olarak tüy renginde kendini gösteriyor. Smyrna ürünleri ile siyah beyaz ve kahverengi renkleri sağlıklı beslenme ile korunuyor daha parlak tüylü oluyorlar.

GROOMING SHOW RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU

Fuar süresince gerçekleştirilecek Grooming Show (Pet Kuaförlüğü) gösterileriyle etkinliğe katılacak ziyaretçiler renkli görüntülere tanıklık edecek.


İçeriği Paylaşın