“Türkiye’ye Sağlık Yolu” Eki Hürriyet Avrupa İle Birlikte Yayınlandı

“Türkiye’ye Sağlık Yolu” Eki Hürriyet Avrupa İle Birlikte Yayınlandı

“Türkiye’ye Sağlık Yolu” Eki Hürriyet Avrupa İle Birlikte Yayınlandı

Bizi Takip Et


Hem ekranlarda hem de internette sağlık turizmi alanında yurt dışındaki hastaların başvuru rehberi olmayı hedefleyen “Türkiye’ye Sağlık Yolu” çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye’ye Sağlık Yolu” eki Hürriyet Avrupa gazetesi ile birlikte 19 Aralık 2018 tarihinde yayınlandı.

TÜRKİYE’DEN UZMAN GÖRÜŞLERİ

Türkiye’ye Sağlık Yolu Eki;  Hürriyet Avrupa Gazetesi birlikte Almanya’dan Hollanda’ya, İsviçre’den Belçika’ya kadar çeşitli ülkelerde yaşayan gurbetçilerle buluştu. Sağlık Adası Medya tarafından hazılanan ekte; Türkiye’de tüp bebek tedavisi, mikrocerrahiyle bel fıtığı ameliyatları, estetikte 360 derece çözüm yöntemleri, robotik total diz, kalça protezi ameliyatları, saç ekimi, 48 saatte uygulanan implant diş tedavileri konusunda merak edilenler yer alıyor. Türkiye’ye Sağlık Yolu, 2019 yılında da yeni teşhis ve tedavi yöntemlerini içeren uzman görüşleri ile sağlık ekleri yayımlamaya devam edecek.

YURT DIŞINDAKİ HASTALARIN SAĞLIK REHBERİ

Türkiye’deki sağlık hizmetleri, teşhis ve tedavi imkanlarına yer veren Türkiye’ye Sağlık Yolu ekine www.saglikyolu90.com sitesinden de ulaşılabiliyor. Web sitesi; İngilizce’den Arapça’ya ve Rusça’ya kadar farklı dillerde hastalara ve hasta yakınlarına Türkiye’deki sağlık kuruluşları, hekimlerle ilgili detaylı arama yapma imkanı sunarak yurt dışındaki hastalara rehber olmaya devam ediyor.


İçeriği Paylaşın