Universal Hastaneler Grubu Yönetiminde İki Yeni İsim

Universal Hastaneler Grubu Yönetiminde İki Yeni İsim

Universal Hastaneler Grubu Yönetiminde İki Yeni İsim

Bizi Takip Et


Universal Hastaneler Grubu, yönetim kadrosuna Erman Süsler’i kattı. Özel sağlık sektöründe 10 yılı aşkın üst düzey yöneticilik deneyimine sahip olan Erman Süsler, Universal Alman (Taksim) Hastanesi’nde Hastane Direktörü olarak göreve başladı. Grup içi atamaların da yaşandığı kadroda, Dr. Bülent Neymen, Universal Çamlıca Hastanesi’nindirektörlüğüne atandı.

Universal Alman (Taksim) Hastanesi’nin yöneticiliğine atanmaktan onur duyduğunu söyleyen Erman Süsler, “Alman Hastanesi kuruluşundan bu yana Türkiye’de özel sağlık sektörünün en önemli kilometre taşlarından birisidir. Bu görevi, son 10 yılı hastane yöneticiliğinde olmak üzere 25 yıla yaklaşan çalışma hayatımın zirvesi olarak görüyorum” dedi.

“ÇITAYI HEP DAHA YÜKSEĞE ÇIKARTACAĞIZ”

Dr. Bülent Neymen ise “Grubumuzun önde gelen  hastanelerinden biri olan Universal Çamlıca Hastanesi’nin sağlık sektörünün parlayan yıldızı ve bir referans merkezi olması için,ekip ruhu içinde, çıtayı hep daha yükseğe çıkararak çalışmaktan onur ve mutluluk duyacağım” dedi.

ERMAN SÜSLER KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi Ekonomi ve Psikoloji Bölümleri’ndenmezun olduktan sonra Philip Morris, Turkcell ve Motorola gibi birçok yerli ve uluslararası firmada operasyon, idari işler, satın alma, araç filo yönetimi gibi görevler üstlendi. 2001 yılında özel sağlık sektörüne geçen Süsler, Acıbadem, International Hospital ve Medical Park hastanelerine direktörlük yaptı. 2008 yılından bu yana Özel Medicana International İstanbul Hastanesi’nde Genel Müdür olarak görev yapan Süsler, Universal Hastaneler Grubuna bağlı olan Universal Alman (Taksim) Hastanesi’nde Hastane Direktörü olarak görevine başladı.

DR. BÜLENT NEYMEN KİMDİR?

1986 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra ihtisasını S.S.K Samatya (İstanbul) Hastanesi’nde tamamladı. Askerlik görevini Gümüşsuyu Askeri Hastanesi, mecburi hizmetini Kars Devlet Hastanesi’nde yapan Dr. Bülent Neymen, Çamlıca Ömür Hastanesi, V.K.V İtalyan Hastanesi ve V.K.V Amerikan Hastanesi’nde Fizik Tedavi Uzmanı olarak çalıştı. 2004-2006 yılları arasında V.K.V. İtalyan Onkoloji Ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin, 2006-2011 yılları arasında Özel V.K.V. Medamerikan Polikliniği’nin Başhekimlik ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Departman Şefliğini üstlendi. 2011 yılında Universal Hastaneler Grubu’na katılan Neymen, Gruba bağlı Universal Çamlıca Hastanesi’nde Hastane Direktörü olarak başladı.


İçeriği Paylaşın