Üsküdar'da Hayvanseverler ve Minik Dostlarına Boğaz Turu

Üsküdar Belediyesi, hayvanseverler ve hayvan dostlarına yönelik boğaz turu gerçekleştirildi. Düzenlenen boğaz turunda renkli anlar yaşandı.

Üsküdar'da Hayvanseverler ve Minik Dostlarına Boğaz Turu

Bizi Takip Et


Üsküdar Belediyesi, hayvan dostları ve minik dostları için boğaz turu düzenledi. Valide Sultan Gemisi'yle düzenlenen boğaz turuna hayvan severler minik dostları ile birlikte katıldı. Çok sayıda hayvan sever ve hayvanlarının katıldığı etkinlikte vatandaşlar hem eğlendi hem de renkli anlara sahne oldu. Hayvan dostlarının boğaz turuna Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut'da katıldı.

Başkan Türkmen hayvanseverler ile Üsküdar'a minik dostlar ile ilgili kazandırılabilecek yeni projeler hakkında görüştü.

VETBÜS

"ÜSKÜDAR BELEDİYESİ OLARAK EN HAYVANSEVER BELEDİYELERDEN BİRİSİYİZ"

Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen, “Bu gemi biliyorsunuz özel bir gemi vatandaşlarımızı boğaz turu yaptırıyoruz. Bugün özel misafirlerimiz var, çünkü minik dostlarımız var. Hayvanseverler bugün bu boğaz turunda minik dostlarıyla geldiler buraya, harika bir gün. Biz Üsküdar Belediyesi olarak en hayvansever belediyelerden birisiyiz, bunu söylemek lazım. Yaptığımız minik dostlar kliniğimiz, ambulanslarımız ve en son mobil hayvan hastanesi diyoruz VETBÜS'ü hizmete sunduk. Sokak hayvanları konusunda özellikle çalışmalarımız devam ediyor, önde bir belediyeyiz. Hem hastanemiz hem hayvan barınağımız gayet hijyenik, tertemiz. 15 tane veteriner arkadaşımızla İstanbul'da 24 saat açık hizmet sunan bir minik dostlar kliniğimiz var. Bugün de hayvan severlerimizle beraber, gönüllü dostlarımızla beraber bir boğaz turu yapalım dedik” dedi.

Uskudar_VETBUS

"TÜM BELEDİYEYE TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

Köpeği ile boğaz turuna katılan Duygu Kaymak, “Üsküdar Belediyesinin hayvanlarla ilgili destekleri için mutluyuz. Her türlü desteği bize sağlıyorlar, gerek evcil hayvanlara olsun gerek sokak hayvanları olsun. Kısırlaştırmadan tutun tüm tedavileri bizim için sağlıyorlar. Başkanımız huzurunda tüm belediyeye teşekkür ediyoruz” dedi.

Boğaz turuna katılan hayvan severlere, minik dostları için çeşitli mamalar da hediye edildi. 


İçeriği Paylaşın