Abdi İbrahim`e Ödül

Abdi İbrahim`e Ödül

Abdi İbrahim`e Ödül

Bizi Takip Et


Abdi İbrahim, 18 sene önce Fransa’da kurulan ve dünyada yaklaşık 70 ülke ve 7000’e yakın şirketle bağlantısı olan Otherways Management Association Club “OMAC” tarafından Golden Europe Award for Quality And Commercial Prestige ödülüne (Kalite ve Ticari Prestij Avrupa Altın Ödülü) layık görüldü.

Abdi İbrahim, Avrupa’da kalite ve mükemmeliyetçilik alanında kendini göstermiş firmaları ödüllendirmek amacıyla her sene OMAC tarafından organize edilen Kalite ve Ticari Prestij Avrupa Altın Ödülü’nün sahibi oldu.

15-17 Temmuz tarihleri arasında Fransa’nın Paris kentinde yer alan Hotel Le Meridien – Etoile’de düzenlenen törenle ödülünü alan Abdi İbrahim, uluslararası arenada gösterdiği başarılarına bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşadı.

Uluslararası platformda birçok firmayı bir araya getirmeyi hedeflemek amacıyla yola çıkan, Paris Merkez ve Bahreyn ofisleri aracılığıyla tüm dünyadaki lider şirketler hakkında bilgi toplayarak piyasadaki durumlarını analiz eden OMAC tarafından organize edilen Golden Europe Ödülleri’nde Abdi İbrahim kalite denetimleri geçirdiği fason enternasyonel firmaların önerileriyle oylamaya katılarak seçilmeye aday gösterildi.

Düzenlenen kokteyl ve sonrasındaki Gala Yemeği ile Kalite ve Ticari Prestij Avrupa  Altın ödülü Abdi İbrahim yöneticilerine takdim edildi. 2012 yılında asırlık şirketler arasında yer alan Abdi İbrahim, uluslararası arenada gösterdiği başarılarına bir yenisini daha ekleyerek, alanındaki iddiasının altını bir kez daha çizmiş oldu.


İçeriği Paylaşın