Acıbadem’den Evde Check-Up Hizmeti

Acıbadem’den Evde Check-Up Hizmeti

Acıbadem’den Evde Check-Up Hizmeti

Bizi Takip Et


Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri bünyesinde sunulan Evde Check-Up hizmeti, randevu ve trafik derdi olmadan dilediğiniz yerde sağlığınızı kontrol ettirme imkanı sağlıyor. Evde Bakım ekipleri, gerekli tetkikleri tercihinize göre evinizden veya işyerinizden alarak laboratuara teslim ediyor.

Acıbadem hastanesinden verilen bilgiye göre sistem şöyle işliyor:

“Minimum zaman ayırarak gerçekleştirilen hizmet kapsamında doktor muayenesi, EKG, akciğer grafisi ve tüm laboratuar tetkikleri yer alıyor. Tüm bu hizmetlere 444 9 724 numaralı operasyon merkezinden ulaşmak mümkün.

Evde Check-Up hizmetiyle, doktorunuz sizi bulunduğunuz yerde muayene ederken, hemşireler kanlarınızı alıyor ve teknisyenler akciğer grafinizi ve EKG’nizi çekiyor. Tüm sonuçlar toplandıktan sonra doktorunuz sizi arayıp check-up sonuçlarınızı paylaşıyor ve ardından risklerinize göre uygun bakım planı önerilerinizi yapıyor. Detaylı tetkikler ihtiyacı olan kişilere ise Acıbadem Grubu hastanelerinde uygun fiyatlarla tetkikleri yaptırma imkanı sağlanıyor.”

MEDİKAL KOÇLUK HİZMETİ

“Şimdilik sadece İstanbul’da verilen Evde Check-up paketi kapsamında ek olarak, bir yıl boyunca kişilere acil ve acil olmayan sağlık sorunları hakkında medikal koçluk, acil mobil sağlık hizmeti Ayrıca, hastayla ilgili beklenmedik bir durum geliştiğinde hastanın durumu değerlendirilip en uygun sağlık kuruluşuna yönlendiriliyor. Hastane, ambulans, hasta yakını ve hastanın doktoru arasında iletişim kurularak hastanın en doğru ve hızlı acil sağlık hizmetini alması sağlanıyor.”


İçeriği Paylaşın