Acıbadem Levent Tıp Merkezi Hizmete Açıldı

Acıbadem Levent Tıp Merkezi Hizmete Açıldı

Acıbadem Levent Tıp Merkezi Hizmete Açıldı

Bizi Takip Et


Acıbadem Sağlık Grubu’nun yeni halkası Acıbadem Levent Tıp Merkezi hizmete açıldı. Merkez, İstanbul’un iş ve finans merkezleri Gayrettepe,  Zincirlikuyu, Gültepe, Ayazağa bölgesinde yaşayanların, iş merkezlerinde çalışanların ve alışveriş merkezlerini ziyaret edenlerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

HİZMET SAATLERİ ÇALIŞANLARIN AJANDASINA UYARLANDI

08:00-20:00 saatleri arası açık olan merkezde sağlık hizmetleri, çalışanların zaman planlamasına paralel olarak öğle molalarında ve iş çıkış saatlerine uygun şekilde sunuluyor.

720 m2 alana kurulu, 4 katlı binada hizmet veren merkezde, 2 adet acil gözlem yatağı, acil müdahale odası, muayene odaları ve görüntüleme ünitesinin yanı sıra vale hizmeti de bulunuyor.

ÖNE ÇIKAN BRANŞLAR

Merkezde belli hizmetler ön plana çıkıyor;  Nöroloji, KBB, kadın hastalıkları ve doğum, ağız ve diş sağlığı, iç hastalıkları, dermatoloji, lazer epilasyon uygulamalarını da kapsayan kozmetik dermatoloji ve ideal kiloya kavuşturmayı hedefleyen Metabolic Balance Programı, bu hizmetler arasında. Tüm laboratuvar hizmetlerinin verildiği merkezde, görüntüleme üniteleri kapsamında 64 kesitli bilgisayarlı tomografi, röntgen, ultrason ve panoramik röntgen bulunuyor.


İçeriği Paylaşın