Estetik International Ankara’da Poliklinik Açtı

Estetik International Ankara’da Poliklinik Açtı

Estetik International Ankara’da Poliklinik Açtı

Bizi Takip Et


Estetik cerrahi ve medikal estetik konularında Bursa’da hizmet veren Estetik International, Bursa dışındaki ilk polikliniğini Ankara’da açtı.

Açılış törenine, Devlet Bakanı Faruk Çelik’in yanı sıra, Bursa milletvekili Ali Koyuncu, Gaziantep milletvekili Özlem Müftüoğlu, Aksaray milletvekili İlknur İnceöz ve birçok konuğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Estetik cerrahi brahşının son derece önemli bir alan olduğunu vurgulayan Bakan Çelik şöyle konuştu:

“Bu alan, sorun yaşayan insanların, kendisiyle barışık olmayan insanların, kendisiyle barışık hale gelmesi açısından önemli. Hayat sürprizlerle doludur. Hangi sürprizlerin bizi beklediğini bilmiyoruz. Çeşitli olaylar karşısında meydana gelebilecek olumsuz görüntülerin ortadan kaldırılması ve insanın gerçekten kendisiyle barışık yaşaması açısından da önemli bir hizmet alanı olduğunu hepimiz biliyoruz.”

Hastane yönetiminin Ankara şubesinde sunulacak hizmetler hakkında verdiği bilgi şöyle:

“Kulak estetiği, saç ekimi, burun estetiği, iple estetik, vajina estetiği ve vajinoplasti, lipomatik ile liposculpture, meme estetiği, yüz estetiği, göz kapağı estetiği, kaş kaldırma, jinekomasti, karın germe, fraksiyonel lazer, kavitasyon, akupunktur, saç mezoterapisi, zayıflama, selülit mezoterapisi, ozon terapisi, karboksiterapi, oksijen terapisi, botoks, medikal el ve ayak bakımı, mikrodermabrazyon, solaryum, varis ve kılcal damar tedavisi, masaj ve cilt, yüz, doğum leke tedavisi.”


İçeriği Paylaşın