Alvimedica Singapur Ofisi Açıldı

Alvimedica Singapur Ofisi Açıldı

Alvimedica Singapur Ofisi Açıldı

Bizi Takip Et


Alvimedica, Asya Pasifik Bölgesi’nin ana merkezi olarak konumlandırılan Singapur ofisini hizmete açtı. 15 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen açılışa Alvimedica Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton ve Alvimedica CEO’su Cem Bozkurt katıldı.

Tıbbi cihaz sektöründe, faaliyet gösteren Alvimedica, Asya-Pasifik Bölgesi yönetim merkezi olarak faaliyet gosterecek Singapur ofisiyle dünyada 11. ofisine ulaşmış oldu.

Alvimedica ürünlerinin 2014 itibariyle 50’ye yakın ülkede satıldığını belirten Alvimedica CEO’su Dr. Cem Bozkurt, “Hedefimiz her yıl, 1 kıtada 2 ülkenin daha pazarına girmek. Bu hedefimiz doğrultusunda Asya-Pasifik bölgesi için Singapur ofisimizin açılışını gerçekleştirdik. Bu ofisimizle birlikte bu yıl Endonezya ve Myanmar pazarlarına da gireceğiz. Bu yılın ortalarına doğru da küresel pazarın yüzde 50’sini elinde bulunduran Kuzey Amerika pazarına girmeyi planlıyoruz” dedi.

İtalyan CID firması ile Kasım ayında gerçekleştirilen birleşmenin Alvimedica’yı global pazarda 6. sıraya taşıdığının da altını çizen Bozkurt, “Global pazarda bir sonraki hedefimiz ise ilk 5 şirket arasında yer almak. Ar-Ge gücümüz ile bunu da birkaç yıl içerisinde gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Stent ve balon üreticisi konumundaki Alvimedica, bugün 40’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Yüzde yüz Türk sermayeli olan şirketin sektörde altı yıllık deneyimi bulunuyor. Alvimedica’nın Singapur’un yanı sıra, Türkiye, Hollanda, Fransa, İtalya, Brezilya, Uruguay, Hong Kong, Çin, Hindistan ve Kanada’da ofisleri bulunuyor.


İçeriği Paylaşın