Astrazeneca Türkiye, “İnsana Saygı” Ödülü Aldı

Astrazeneca Türkiye, “İnsana Saygı” Ödülü Aldı

Astrazeneca Türkiye, “İnsana Saygı” Ödülü Aldı

Bizi Takip Et


Bu yıl 16’ncı kez verilen Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri kapsamında AstraZeneca Türkiye, adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlaması ve işveren marka iletişimine yönelik çalışmaları nedeniyle ödüle layık görüldü. AstraZeneca böylece, her şeyden önce insana değer veren yenilikçi ve eşitlikçi uygulamalarıyla, “En İyi İşyeri” olma stratejisi doğrultusunda emin adımlarla ilerlediğini gözler önüne serdi.

İnsan kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaları öne çıkarmak amacıyla her yıl iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan şirketlere verilen 16. Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri, 22. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sahiplerini buldu. Kariyer.net İnsana Saygı ödülüne layık görülen 227 firmadan biri de AstraZeneca oldu. AstraZeneca, 2016 yılında 29.390 başvuru alarak bu başvuruların yüzde 100’ünü cevapladı ve bu başarısıyla İnsana Saygı ödülüne layık görüldü.

AstraZeneca Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Feyza Aysan ödül hakkında şunları söyledi: “AstraZeneca İnsan Kaynakları Ekibi olarak sürdürülebilir başarıyı hedefleyen, yenilikçi ve üretken bir insan kaynakları anlayışına sahibiz. Yeni trendleri takip edip AstraZeneca’ya uyarlayarak, çalışanlarımızı iş hayatlarında destekliyoruz ve başarılı olmalarını sağlayacak fırsatlar oluşturmak için çalışıyoruz. “İnsana saygı” ilkemizin bir parçası olarak çalışanlarımızın bağlılığının düzenli olarak ölçüldüğü ve geri bildirimlerinin alındığı anketler yapıyoruz. İnsan kaynakları alanında kısa ve orta vadede hedefimiz, önümüzdeki yıllarda da yenilikçi ve eşitlikçi uygulamalarla birlikte “En İyi İşyeri” olma stratejimiz doğrultusunda ilerlemek. Her şeyden önce insana değer veren bir şirket olarak bu hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken çalışanlarımız dışında şirketimize başvuran adaylar nezdinde de bu ödüle layık görülmek gücümüze güç kattı.”


İçeriği Paylaşın