Aveeno'dan Atopiye Yatkın Ciltler İçin Etkili Bakım

Aveeno Dermexa Serisi, içeriğindeki üçlü prebiyotik yulaf kompleksiyle özellikle atopiye yakın ciltleri rahatlatıyor, yatıştırıyor, nemlendiriyor ve koruma sağlıyor.

Aveeno'dan Atopiye Yatkın Ciltler İçin Etkili Bakım

Bizi Takip Et


Yulafın mucizesinden yararlanarak “İyi İçerik, İyi Cilt Bakımı” sloganıyla 60 yılı aşkın süredir doğal içerikli cilt bakımı ürünleri sunan Aveeno, Dermexa serisiyle kuru, kaşıntılı ve atopiye yatkın cildin bariyerini güçlendirerek, kullanıcılarını sağlıklı bir görünüme kavuşturmayı vaad ediyor.

Cilt bariyerinin işlevini yitirmesi ve bu nedenle cildin dış faktörlere ve enfeksiyon riskine karşı savunmasız hale gelmesiyle oluşan atopik dermatite karşı Aveeno, çocuklardan yetişkinlere herkesin hayat kalitesini yükseltecek üç aşamalı bir çözüm sundu.

İki yaşın üzerindeki kuru veya atopik cilde sahip herkes için rahatlık vadeden seride aktif içerik olarak üçlü yulaf kompleksi bulunuyor. Stres, mevsim değişimleri, genetik ve alerjik atopiye karşı etkisi kanıtlanan serinin etkin bileşeni olan yulaf parçaları, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlarken aynı zamanda nemi hapsediyor ve cildi yatıştırıyor. Uzun süreli etki için güçlenen cilt bariyerinin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturuyor.

Aveeno

GÜNLÜK YUMUŞATICI VÜCUT TEMİZLEYİCİ

Dermatolog testleri sonucunda klinik olarak cildi kurutmadan arındırdığı kanıtlanan vücut yıkama jeli, parfüm ve sabun içermeyen formülüyle çok kuru ve atopi eğilimli ciltler için yatıştırıcı bir temizleme deneyimi sunuyor. Prebiyotik yulaf kompleksi ve seramid içeren formülü ile cildi kurutmadan arındırıyor ve ciltte nemli bir his bırakıyor.

GÜNLÜK YUMUŞATICI KREM

Cilt bariyerini güçlendiren yatıştırıcı krem, cildin doğal mikrobiyom dengesini sağlayarak cildi koruyor. Formülünde seramid ve ve üçlü yulaf kompleksi bulunan kremin hassas ve atopik ciltler tarafından kullanılması öneriliyor. Araştırma sonuçlarının kanıtladığı üzere çok şiddetli kuruluk şikâyeti olan ciltlerde 24 saate kadar kuruluğu önlüyor ve yumuşaklık sağlıyor.

HIZLI VE UZUN SÜRELİ KAŞINTI YATIŞTIRICI KREM 

Kuruluk ve kaşıntıya karşı anında etki eden ve uzun süreli rahatlama sağlayan balm, cildi derinlemesine nemlendiriyor. İçeriğindeki üçlü yulaf komplesi ve seramid ile el ve vücutta doğal mikrobiyom dengesini sağlamaya yardımcı olurken cilt bariyerini güçlendirerek cildi koruyor.

Tüm aile bireylerine uygun kuruluk ve atopinin önüne geçecek bakımı sunan Aveeno ürünlerine ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/aveeno/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz. 

AVEENO DERMEXA GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Dermexa Günlük Yumuşatıcı Vücut Temizleyici - 139,90 TL

Dermexa Günlük Yumuşatıcı Krem - 139,90 TL

Dermexa Hızlı ve Uzun Süreli Kaşıntı Yatıştırıcı Balm - 119,90 TL


İçeriği Paylaşın