Bebek Bekleyenlere Bilgi Hattı

Bebek Bekleyenlere Bilgi Hattı

Bebek Bekleyenlere Bilgi Hattı

Bizi Takip Et


Bebeğimi Beklerken paketiyle, anne-baba adaylarının hamilelik dönemi boyunca ihtiyaç duydukları birçok bilgi ve öneri cep telefonlarına geliyor.

Anadolu Sağlık Merkezi ve Turkcell, bebek bekleyen anne-baba adaylarına yönelik geliştirilen “Bebeğimi Beklerken” adlı ücretsiz bilgilendirme paketini Turkcell Genel Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısıyla tanıttı.

Toplantıda konuşan Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, “Turkcell’lilere ücretsiz olarak sunduğumuz ‘Bebeğimi Beklerken’ paketi ile sadece anneler değil babalar da uzman bir kadro tarafından özenle hazırlanmış içeriğe cep telefonlarından kolayca ulaşabilecek. Turkcell olarak çok önem verdiğimiz sağlık alanında, insan hayatına değer katan ürün ve servisler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Doktor Nuri Ceydeli de, her anne adayı için en önemli şey olan sağlıklı doğumun, planlanmış ve kontrol altındaki bir gebelik döneminden geçtiğine dikkat çekerek şöyle devam etti:

“Sağlıklı hayat, sağlıklı doğumla başlar.  Sağlıklı bir doğumun en önemli şartlarından biri de yeterli ve doğru uygulanmış bir gebelik takibidir.  İçeriği Anadolu Sağlık Merkezi uzmanları tarafından hazırlanan Bebeğimi Beklerken paketi ile amacımız, anne-baba adayına, gebelik süresince yapılması gereken testler konusunda hatırlatmalarda bulunmak; Hem anne adayı hem de fetusdaki değişimler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve onlara sağlıklı bir doğum için yol arkadaşlığı etmektir.

Bu paketle belli haftalarda göndereceğimiz mesajlarla anne adaylarının sık sorduğu ve merak ettiği sorulara yanıt vermeye çalıştık. Böylece doğru bilgiye ulaşmalarını hedefledik.”

ÜCRETSİZ VE KOLAY ULAŞIM

Bebeğimi Beklerken Paketiyle ilgili olarak şu bilgiler verildi:

“Her türlü cep telefonu modeli ile uyumlu olan Bebeğimi Beklerken paketi ile anne-baba adayları, 40 hafta boyunca, fetus gelişimi, annenin fiziksel ve ruhsal değişimi, egzersiz  ve beslenme önerileri, gebelik psikolojisi gibi hamilelikle ilgili faydalı bilgilere cep telefonlarından kolayca ulaşabilecek.”


İçeriği Paylaşın