Boehringer Ingelheim’dan Üst Düzey Atama

Boehringer Ingelheim Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü & İnsan Sağlığı İK İş Ortağı olarak görev yapmakta olan Aylin Dodanlı, merkezi Dubai’de bulunan ve Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi’nden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine atandı.

Boehringer Ingelheim’dan Üst Düzey Atama

Bizi Takip Et


Boehringer Ingelheim Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü & İnsan Sağlığı İK İş Ortağı olarak görev yapmakta olan Aylin Dodanlı, merkezi Dubai’de bulunan ve Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi’nden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine atandı.

İnsan ve hayvan sağlığını geliştirme hedefiyle faaliyetlerini dünyada 130’dan fazla pazarda sürdüren araştırma ve geliştirme odaklı ilaç şirketi Boehringer Ingelheim, çalışanlarına global kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor.

Boehringer Ingelheim Türkiye; başarılı, yetenekli ve azimli çalışanlarından yarattığı yetenek havuzu içerisinden, dünyanın farklı bölgelerine global atamalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda şirket, Aylin Dodanlı’nın, merkezi Dubai’de bulunan ve Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi’nden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine atandığını duyurdu. Dodanlı’nın yeni görev yeri Dubai olacak.

2018 yılında Boehringer Ingelheim’a Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü & İnsan Sağlığı İK İş Ortağı olarak katılan Aylin Dodanlı, görevi boyunca İK politikalarını başarıyla geliştirip uygulamış, yetenek yönetimi alanında ekibiyle beraber etkili çalışmalar yürütmüş ve üyesi olduğu Yönetim Kurulu’na ve İnsan Sağlığı Liderlik Ekibi’ne önemli katkılarda bulunmuştur.

AYLİN DODANLI KİMDİR? 

Aylin Dodanlı, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünü 1998 yılında bitirmesinin ardından University of California, Berkeley Üniversitesi’nde İşletme ve Yönetim alanında eğitim aldı. Kariyer hayatı boyunca Turkcell, Boehringer Ingelheim, British American Tobacco, Estee Lauder Companies gibi çok uluslu firmalarda orta ve üst düzey yönetici olarak görev yaptı. Dodanlı, 2018 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü ve İnsan Sağlığı İK İş Ortağı görevini yürütmekteydi.


İçeriği Paylaşın