Boğaz Ağrılarına BEE’O Up Boğaz Spreyi ile Doğal Çözüm

BEE’O UP propolisli boğaz spreyi mevsim geçişlerinde artan boğaz ağrılarınıza karşı doğal ve etkili çözüm sunuyor.

Boğaz Ağrılarına BEE’O Up Boğaz Spreyi ile Doğal Çözüm

Bizi Takip Et


Tabiatın en çalışkan canlıları olan arıların ürettiği propolisin sağlığa birçok faydası bulunuyor. BEE’O UP uzmanları tarafından geliştirilen propolisli boğaz spreyi de mevsim geçişlerinde artan boğaz ağrılarınıza karşı kurtarıcınız olabilir.

BEE'O UP PROPOLİSLİ SPREY NE İŞE YARAR?

Propolisli boğaz spreyinin içeriğinde; Anadolu propolisi, ham bal ve mentol bulunuyor. Propolis, boğazda bir bariyer oluşturur, mentol ferahlatıcı etki gösterir ham bal ise boğazınızı yumuşatır. Düzenli kullanımda ağız kokusunu engelleyici bir etki de bulunur. Herhangi bir katkı, koruyucu içermeyen doğal formüllü propolisli boğaz spreyi, dış etkenlerden korunmak için de etkili bir yöntem.

BEE'O UP PROPOLİS SPREY NASIL KULLANILIR?
  • 4-10 yaş arası çocuklar için günde 3 kez 1 defa,
  • 11 yaş ve üzeri yetişkinler için ise günde 3 kez 2'şer defa

doğrudan boğaza sıkılması öneriliyor.

PROPOLİS NEDİR?

Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür. Arılar tarafından kovandaki mikropları yok etmek ve sterilizasyonu sağlamak için kullanılır. Arılar petek gözlerini önce propolis ile kaplar sonra ana arı petek gözüne yumurtasını bırakır. Bu sayede yumurtanın sağlıklı bir şekilde gelişmesi sağlanır. Ayrıca arılar, propolisle sıvanan petek gözlerine balını, polenini, arı sütünü koyar. Böylece arı ürünleri kovanda bozulmadan saklanır.

BEE’O Up Propolisli Sprey’i eczanelerden satın alabilirsiniz.  BEE’O ürünleri www.beeo.com.tr’den inceleyebilirsiniz.


İçeriği Paylaşın