Şarj Edilebilir Göğüs Pompası

Şarj Edilebilir Göğüs Pompası

Şarj Edilebilir Göğüs Pompası

Bizi Takip Et


Anne sütünün değerini bilen ve yıllardır emzirmeyi destekleyen ürünler tasarlayan Wee Baby, onların ihtiyaçları ve konforları doğrultusunda ürünlerini yeniliyor ve geliştiriyor.  Wee Baby’nin Ultra Portatif Şarjlı Göğüs Pompası da bebeklerin daha uzun süre anne sütü ile beslenebilmesini sağlayan yeni ürünleri arasında öne çıkıyor.

Ultra Portatif Şarjlı Göğüs Pompasının en inovatif yanı, annelerin sütlerini elektriğe ihtiyaç duymadan pompa konforuyla sağabilmesi. USB ve taşınabilir güç kaynaklarıyla da uyumlu olan ürün, annelerin sosyal yaşamlarını etkilemeden kullanım kolaylığı sağlıyor.

AVUÇ İÇİNE SIĞIYOR

Avuç içine sığabilen, küçük ve hafif motoruyla da tek elle kolaylıkla kumanda edilebiliyor. Şarj edilebilir olmasının yanı sıra mini tasarımı da göğüs pompasını muadillerinden de farklılaştırıyor. Annelerin çantalarında rahatlıkla taşınabiliyor.

5 farklı masaj modu ve masaj destekli göğüs pediyle kolay süt salınımı sağlayan göğüs pompası, süper sessiz fısıltı ses düzeyinde çalışan 9 kademedeki farklı güç seviyelerinde de emme sunuyor. Otomatik emme ve bırakma temposu ile bebeğin emme ritmini taklit ediyor. Kademeli farklı emiş modlarıyla anneye kendine uygun emme şeklini ve yoğunluğunu ayarlama imkanı tanıyor.

EN DEĞERLİ BESİN: ANNE SÜTÜ

Bebeklerin zihinsel ve ruhsal gelişimi için gerekli olan tüm besinleri içeren anne sütü, bağışıklık sistemini destekleyerek onları enfeksiyonlara karşı koruyor. Kolay sindiriliyor ve gaz sancısına neden olmuyor. Anne sütünün bebeklerin gelişimindeki öneminin farkında olan Wee Baby, yeni ürünüyle anne ve bebeğinin sağlığına ve konforuna özen gösteriyor.


İçeriği Paylaşın